hallo meiden.
net om een uur of 1 belde ze van het ziekenhuis, of wij ook een uurtje later konden komen, we hadden om 9 uur een afspraak die is nu verzet na 11 uur ( wel beter hoor hoeven we niet zo heel vroeg op)..
morgen is het dan zover, de dag van de waarheid.. zullen we zelf nog papa en mama kunnen worden of moeten we hiervoor hele dure hulp voor inschakelen. we zullen het zien, ik hou jullie op de hoogte.. jullie zijn zo lief voor mij geweest het afgelopen jaar, heb echt heel veel steun aan jullie gehad. bedankt hier voor..
wij willen jullie een hele fijne jaarwisseling wensen met alle mooie voornemens in 2014. dat al onze wensen wat die ook mogen zijn mogen uitkomen.
ik zit nog steeds thuis maar verveel me niet ben de voorgeschiedenis van mijn familie aan het uitzoeken, is nog een hele klus. ga in het nieuwe jaar mijn schoonmoeder vragen te helpen. ( zij heeft haar eigen voorgeschiedenis ook helemaal uitgeplozen)..
meiden bedankt voor alles..
liefs. en dikke knuffels en tot volgend jaar.
2014 een jaar vol nieuwe kansen...
reacties (0)