Beetje opgeknapt en opgelucht..

dames.

hier zit ik dan om kwart voor 9 op een vrijdagavond, niets leuks op tv, mijn mannetje is samen met mijn zus na de film van de hobbit.. ( zij vinden het een leuke film dus heb ik gezecht ga gezellig samen).. zo gezecht zogedaan. mijn jongens slapen ..

alseerste zie ik net dat ik alweer 16 ballonnen heb.. dus alweer 1600 dagen lid van deze mooie en leuke site en wat ben ik blij met jullie. 

maar goed de korts is gelukkig weg dus gingen we vanmorgen op na het ziekenhuis in nijmegen. was ik nerveus.. nee niet echt. dat kwam denk ik ook omdat ik nog niet helemaal mezelf was. nou gelukkig was ik niet meer zo heel erg ongesteld.. nou ik in de stoel en mijn man had weer een mooi uitzicht.. :)

maar alles zag er schoon uit.. het was gewoon een hoopje vet. dus niets aan de hand.. dus hoef gelukkig niet onder het mes.. we mogen verder. nu is het wachten tot dat februarie is afgelopen en het tegen het einde van maart aan loopt.. dan zien we wel weer verder.

dames.. dit verliep al goed hopenlijk mag het zo doorblijven gaan.

aanstaande maandag ga ik samen met mijn schoenmoeder en schoonzus een workshop bonsbons maken doen in utrecht. ga er heen met de trein. het begint om 7 uur en eindigt om 11 uur dus blijf ook lekker slapen. dus dan slaap ik weer voor het eerst echt alleen. na bijna 8 jaar samen..

fijn weekeind

409 x gelezen, 0

reacties (0)


  • HvK

    Meid, wat een goede berichten allemaal! Ben een poosje uit de lucht geweest, maar ben blij dit te lezen!

  • koeiegek

  • Blenntmama

    Hoera 16 ballonnen.ik had er vd week 14.
    Leuk joh bonbons maken,veel plezier!
    En fijn dat het niks was,hopelijk snel meer goed nieuws

  • ikbenmoedergeworden

    Blij dat hij weg is meid! Ja tis meestal niets, maar de keren dat het wel wat is baal je er enorm van. Na mijn bevalling wil ik bij mij ook weer laten kijken hoe de cyste ervoor staat

  • rosella

    veel plezier met de workshop even wat anders.

  • snuffie1


    gelukkig niet onder het mes hoeft ja
    gefeliciteerd met je 16 ballonnen nog !

    fijn weekend

  • danika

    Gelukkig niet onder het mes meis! Fijn weekend

  • netjeuh

    Gefeliciteerd met je ballonnen. Gelukkig maar! Veel plezier maandag...

  • saar-tje

    Zo wat fijn dat het niets iets ernstigs is! Opluchting zeg, en hoop dat je gauw helemaal opgeknapt bent.
    Wat leuk bonbons maken , enjoy

  • brusjed

    Fijn dat je niet onder t mes hoeft!
    Veel plezier

  • justin jenna

    gefeliciteerd met je 16 ballonnen
    wat goed nieuws dat het alleen maar een hoopje vet was toch een opluchting
    veel plezier met de workshop lijkt me super leuk
    fijn weekend xxx