Worden spannende tijden

dames.

ben een beetje over de klap heen, gisteren even weer met het ziekenhuis gebeld voor een aantal datums voor mijn mannetje.

zo mag hij op maandag 16 april om 10 voor half 3 voor een echo. om te kijken of er daar misschien problemen zijn.

dan mag hij dinsdag weer zijn zaad inleveren voor een opwerktest ( geen idee wat ze daar mee bedoelen).

en dan op woensdag 2 mei. mag hij weer zijn zaad inleveren voor weer een uitgebreid onderzoek.

en dan krijgen we alle uitslagen op 23 mei om 10 over 4..

ook krijgen we dan de uitslag of ik dan wel of niet deze maand een eisrpong heb gehad.

heb met mijn mannetje overlegt en hij wil het deze maand wel gewoon blijven proberen. ik zit nu in mijn vruchtbare periode waarschijnlijk eind deze week mijn ei. heb nu exstra veel servixslijm.. dus misschien gaan we maandag op 2de paasdag wel gewoon de eerste poging weer doen met zi. ( ondanks dat we weten dat het misschien wel geen zin heeft. maar goed het is het proberen waard en dan kan ik ook kijken wat mijn lichaam doet ( qau cyclus en klachten).

meiden heele fijne dagen gewenst.

en ik zie net op mijn profiel dat ik alweer 13 ballonnen heb..

413 x gelezen, 0

reacties (0)


  • HvK

    Ik duim voor jullie. Ennuh, als je vragen hebt, dan moet je ze gewoon stellen aan de artsen hoor. Is toch fijn als je weet wat ze aan het onderzoeken zijn, toch? Sterkte!

  • mickey12

    succes meissie!!!!

  • snuffie1

    gefeliciteerd met je 13 balonnen en succes
    denk aan je

  • saar-tje

    proberen kan nooit kwaad he
    succes met alle onderzoeken die er gaan aankomen!!!
    en blijven genieten van elkaar meid

  • winny78

    Heel veel succes

  • lady-v

    Het wordt menens... veeel succes

  • lynn12

    succes meis!

  • Blenntmama

    gefeliciteerd met de 13 ballonnen
    ik denk dat ze met de opwerktest gaan kijken wat er over blijft na opwerking om te besluiten welk plan van aanpak er moet komen.
    hou vol he, wees sterk! wonderen bestaan......laat ik nou het bewijs zijn ;)

  • flappie23

    Het hoeft er idd maar 1 te zijn spannend allemaal

  • ikbenmoedergeworden

    Fijn dat je over de eerste schok heen bent en weer strijdbaar bent lieverd! Op naar een zeer vrfuchtbaar paasweekend!

  • netjeuh

    Gefeliciteerd met je 13 ballonnen... en zeker wonderen bestaan, dus niet de moet opgeven maar gewoon doorgaan! Jullie ook fijne dagen!

  • ratje31

    Gefeliciteerd met je 13 balonnen!! en succes met alles geniet lekker van jullie paasweekend!!