IUI 2 mislukt

Het is mislukt. Geen positieve test en nu ook beginnend ongesteld.

Ik voel me verdrietig. Vooral omdat we nu 2 rondes IUI moeten overslaan en J wordt ouder en het leeftijdsverschil groter.
En ik wil zo graag een tweede kindje...
Sip.

583 x gelezen, 0

reacties (0)


  • fietje84

    Lees nu net even je blog. Waarom moeten jullie nu twee rondes overslaan? En dat leeftijdsverschil gewoon los proberen te laten. Ik had dat ook zo leuk gevonden en werd er echt heel sip van want bij elke mislukte maand werd ook het verschil groter. Maar nu denk ik maar anders, straks is Timo minimaal drie Ehsan kan hij goed lopen, is door de ergste peuterpubertijd heen. Het is jammer, maar zal vast ergens goed voor zijn! Houdt moed!

  • Liliana1985

    Dat is balen zeg!! Sterkte!

  • mama2009-2010

    Ooooh echt balen meis!!!! Wij wilden ook altijd twee kindjes snel na elkaar, maar door de vele miskramen en Tyler* zit er nu drie jaar leeftijdsverschil tussen de kindjes... En ik moet eerlijk zeggen dat ik dat echt heerlijk vind!!!! Succes bij de volgende ronde!!!!! Kusssss!!!

  • annyke

    heel erg jammer! Stom dat er dan zoveel samenhangt bij 1 zo'n uitslag. Mag je het nu wel op natuurlijke wijze proberen ondertussen of helemaal niet ? Als de druk er nu de komende 2 maanden af is dat je moet wachten voor de volgende iui kan het misschien wel spontaan gebeuren omdat je nu gewoon 'klust omdat het lekker is' en niet om zwanger te worden. Zeker als je gewoon 2 maanden moet wachten moet je vooral je gedachten proberen te verzetten, je extra op een hobby storten of zo. Het is zo'n overheersende gedachte dat het je te veel bezig houdt. Ik ken het probleem en ik weet dat het stom is als anderen het tegen je zeggen maar er zit wel een kern van waarheid in. Sterkte!

  • floraa

    Wat erg! Veel sterkte! Zoek wat afleiding!

  • erg blij

    heel triest, blijf duimen voor jullie!

  • zonnestraaltje5

    sterkte en succes

  • hoopnog1x

    duim voor jullie dat alles goed komt

  • waterman84

    Jeetje wat vervelend zeg! Ik vind het echt super vrrvelend voor jullie..hoop dat er snel verandering in komt!!

  • ~anke~

    Knuf. Hier 5e ronde mislukt. Nu 6e laatste ronde iui daarna waarschijnlijk ivf

  • fluxis

    Ik vind het zo erg voor jou. Maar je mag de moed niet opgeven, meis! ik zeg de volgende ronde raak! Dat moet!

  • danika

  • Mamofagirl

    Oh meis! Dit is gewoon kl*te! Don't give up your dream! Dikste

  • mamaongeduld

    Ik hoop dat het toch snel gaat lukken meid!!!

  • Twinkle

    Meissie toch, SHIT! Wat een domper dit zeg, zo oneerlijk . Laat je humeur niet bederven door deze tegenslag, en geniet van het mooie mannetje wat er al is. Don't give up hope, jouw kans komt nog wel lieffie.

  • marieke0303

    voel je hem al? Vooruit, nog eentje dan ! Hou je haaks!!

  • danax6

  • Javian

    Jammer zeg!! :(

  • nevyah

    Arme zonnebloem dikke knuffel

  • hierindeuk

    Shit zeg Zonnie...... Stiekem hoop je het toch. Hopelijk kunnen we je hier genoeg bezig houden en afleiden tot de volgende poging. Dikke knuffel

  • builtje


    Weet niet wat ik moet zeggen.. Vind het niet leuk!