Vanmorgen de eerste IUI gehad.
En dus ook voor het eerst in bijna 2 jaar weer een sperma analyse.
Au.
De computer ronde het af naar 0 goede spermacellen. De laborante kwam handmatig nog tot 0,03.
Het is wel ingebracht, maar niet bepaald met verwachtingen.
In mijn hoofd moedig ik ze natuurlijk wel enorm aan; maak visueel hoe dat handjevol zaadcelletjes toch de competitie met elkaar aan gaat. Zwem zwem zwem. Het hoeft er maar 1 te zijn, dat is nu wel heeeeeel letterlijk aan het worden.
En omdat we natuurlijk niet dachten dat we uberhaupt IUI zouden krijgen, heb ik ook nog hoop op ons 'gezellig samenzijn' van donderdag en vrijdagavond. Wie weet zat daar nog een handjevol zwemmertjes tussen die inmiddels op de juiste plek zijn aangeland.
En vriendlief is wat ziekjes. Dat draagt niet bij.
De gyn's gaan er morgen over overleggen. Ik vermoed nog in ieder geval een poging IUI volgende maand en dan kijken hoe de zaadkwaliteit er die ronde uit ziet.
En dan daarna? Tja, daar gaan we vast binnenkort over overleggen.
Mijn droom van 2 kindjes binnen 2 jaar gaat nu wel erg krap worden.
Gek hoe je de realiteit meteen accepteert. Ik ben er behoorlijk rustig onder. Misschien moet het nieuws nog vallen.
En eigenlijk verwacht ik de volgende ronde wel verbetering. We zullen zien of dat realiteit is, of keiharde ontkenning.
reacties (0)