Hoe het nu met mij gaat + over 2 weken de sleutel woning

Hai dames!

Ik ben iets minder actief dan normaliter en dat heeft meerdere redenen.

Over 2 weken krijgen we de sleutel van onze nieuwbouw woning, daar moet je ontzettend veel voor regelen en nu dus ook druk bezig met inpakken.

Daarbij komt ook dat ik overspannen ben. Bah. Dat komt niet lekker uit zo voor de verhuizing. Ik probeer er alles aan te doen om mezelf snel beter te voelen en vooral sommige prikkels te vermijden.

Met de kleine gaat alles goed. Zij is echt een zonnestraaltje! Gelukkig heeft het vervelende gedrag van het sprongetje maar kort geduurd. Ze is nu weer een mega vrolijkerd dus dat houdt me wel op de been en ook vrolijk.

Om de paar dagen kom ik even kijken, ik reageer niet op elk blog of elke vraag puur omdat ik daar echt de energie niet voor heb. Hoop met een aantal weken lekker vanuit mijn splinternieuwe huisje te kunnen babybytesen.

466 x gelezen, 0

reacties (0)


  • maan sterre prins.

    veel plezier met de verhuising.
    hoppe heb je niet te veel stress door en loopt alles op zijn gangetje.

  • Al-Muhajiroen.

    Ik ben nu pas mn berichten wat aan het doorlezen op mijn gemak dus een beetje een late reactie.
    Wat fijn dat je bijna de sleutel krijgt! Alleen al dat geregel is wat minder inderdaad, maargoed hou maar fijn in gedachten dat je straks lekker een nieuw knus huisje hebt met je gezinnetje!

    Fijn dat je meisje het goed doet.. X

  • TwincesMama

    Verhuizen bah!! Hier zal het binnenkort ook zo zijn, ik word moedeloos van je blog, want ik zal als hoog zwangere mogen verhuizen haha! Maar goed, ik denk dat ik vooral zal 'commanderen' ;-) Blij dat je meisje uit haar sprongetje is! Natuurlijk is ze vrolijk ze hoeft niet te helpen om in te pakken :P mijn zonen zullen mogen helpen! Wat wellicht zal resulteren in spelen met speelgoed die ze 'verloren' waren! Net zoals wanneer ze hun kamer eens zelf moeten opruimen! Hou nog even de moed, straks zit je in je nieuwe woning! :-) ! Succes!!

  • Pippi Langkous

    Ik hoop dat je je zo snel mogelijk weer beter voelt. En Jullie-Ann is echt een schatje.

  • Olifantje-H

    Ohh meis, dit is niet fijn. Hoop dat je jezelf snel beter voelt. Denk aan de tijd wanneer je languit op de bnk ligt met je dochtertje. En idd, geniet van haar vrolijkheid. Dikke knuffel

  • hengeltje

    doe maar lekker rustig aan!! kom eerst zelf maar lekker bij..

  • channie87

    succes alvast met verhuizen :)

  • ingel

    heel veel succes met verhuizen, hopelijk voel je je eigen ook weer snel beter,

  • zonnestraaltje5

    heel veel succes met verhuizen meid

  • bibi1986

    Succes met verhuizen!

  • Chanasa

    Ik ken dat .. Good luck met het inpakken en verhuizen .. En lekker hoor dat jullie kleine meid zo een vrolijkerd is .

  • Mama van noelle en aiden

    Succes!

  • Mama van 2meiden en 3boys

    veel geluk in de nieuwe woning moppie en fijn dat met de kleine nu ook weer lekker gaat!!!! straks lekker in je nieuwe woning fijn vooruitzicht!!!!

  • mama.van.jaylinn

    succes met verhuizen en ik wens jullie alvast heel veel geluk in jullie nieuwe huis. En wat fijn om te horen dat jullie dame het goed doet :)

  • robin1003

    veel geluk met je nieuwe huis straks. Wij gaan ook over precies 2 weken naar ons nieuwe huis en weet er alles van watvoor stress dat met zich meebrengt . Daarnaast moeten we ook alles verbouwen en opknappen. Pff.. en dat met de kleine erbij. Naja, zit misschien wel (gedeeltelijk) in hetzelfde schuitje. Sterkte!

  • mamavanch

    Veel plezier in je nieuwe huis als dat eenmaal klaar is keert de rust ook weer toe.
    Gelukkig gaat het met je meisje allemaal goed
    Liefs

  • Javian

    Succes met verhuizen! :)

  • Sweetdreams2004

    Heel veel succes met de verhuizing. Weet wat het is, zijn zelf ook niet zolang geleden verhuisd.