Op de avond voor koninginnedag begon de vrijmarkt na 22:00. We waren om 22:30 aanwezig en veel mensen waren nog hun spullen aan het uitladen en neerleggen dus we zaten op de 1e rang!
De babywalker heb ik voor 2 euro gescoord. Alles werkt! Nieuwprijs = 45 euro! Veel dvd's voor 1 euro of 50 cent kunnen kopen die ik al lang zocht! (silent hill en see no evil). Bijna al het baby speelgoed voor 50 cent of 1 euro en ik heb alles gevonden wat ik wilde hebben! Ritsel boekjes, stapelbekertjes, speelblokken en ook nog wat kleertjes.
Veel van de spullen hebben we ook op de dag zelf gevonden.
En het allerleukste is: aankomende zondag is hier weer vrijmarkt! Dus dan ga ik weer even rondsnuffelen!
Wat een mazzel, ik/wij gingen ook met een doel heen hier in de buurt dan en helemaal niks kunnen scoren.. Werd dan ook een beetje gek van de drukte ... Fijn dat jullie geslaagd zijn
Super leuk meid. Al de spullen. Ik heb ook een set gevonden voor 2€ en 2 gave truitjes voor 2€. Me man was toen al ziekjes dus hij wilde niet erg veel lopen. Succes en veel plezier de volgende keer.
Heerlijk he!?! Ik heb ook veel gekocht. Een BRIO treinset ter waarde van 300 euro voor 20 euro. Een cottonbaby zilveren muziekster voor 1,50. Een hele stapel merkkleding voor 22 euro. Hamertje tik voor 1 euro en dvd's van disney voor 50 cent tot 2 euro..... Zalig zeg om zo te shoppen!!!!
reacties (0)