14 weken, en? Denken jullie iets te zien?


Vandaag de beloofde echo gehad! Ik heb er echt ontzettend van genoten om de kleine weer te zien. Het voelt toch nog allemaal erg onwerkelijk. Wellicht omdat ik nog niets voel.

De echo duurde heerlijk lang en ik heb steeds tussen de beentjes gestaart maar geen enkele keer iets gezien dat op een piemeltje zou moeten lijken. Zijn er nub experts in de zaal? Ik ben zo benieuwd!!!!!! Over 2 weken hebben we een geslachtsbepaling echo. Kan nu al niet wachten!

480 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Eternal-Bliss

    Ik zie geen nub maar denk een jongen

  • kat82

    euh ik denk een JONGEN!!!!! maar dat is een gokje hoor! hahahaha spannend zeg!!!

  • zoeylove

    Als er niets te zien is met 16 weken doen ze het inwendig hoor. En anders krijgen we gewoon nog een echo. Ze zei dat als 'ie' er net zo mooi voor ligt als nu dat ze het zeker kan zien! :) Spannend! Spannend bij jullie ook zeg!!! Ze zien het aan de eierstokjes, schijnt of aan een piemeltje. Schaamlipjes zien ze niet.

  • sabbow1987

    heey ik denk dat het een jongetje word heb je zelf een voorgevoel?

  • zoeylove

    @Ftga: Ja echt!! :) Duurt lang!

  • melzuid

    Spannend! de weken duren dan zo lang he als je ergens naar uit kijkt?

  • moedervaniris-01

    hey, super mooie echo, wij hebben ook geslachtsbepaling met 16 weken, Spannend, liefs

  • zoeylove

    Jaaaa super spannend!!!!!! :) Hoop het zo!!

  • a-z

    ik denk dat het een meisje word

  • aicha28

    volgens mij klopt de NUB niet helemaal...op mijn profiel staat de echo met 13 weken en daar zeiden ze allemaal hier op BB, behalve 1 'expert', dat het een meisje zou worden. De echo van 15 weken liet toch een jongetje zien het is heel moeilijk maar pas over 2 weken weet je het echt!! succes met wachten

  • zoeylove

    Ahhhhhh super toch!!!!!! nee heb echt totaal NIETS gezien, heb de hele echo nergens anders naar gekeken gelukkig hebben we hem ook op film. Ook daar niets te zien. :) Zo super! @Mama-feline: Bijzonder verhaal!

  • simone40

    ik denk zelf ook een meisje dus ben benieuwd of dat ook zo is. veel plezier over 2 weken