Misschien september weer

Hallo dames,

ik ben net weer even gecontroleerd door de Nefroloog, kreeg complimenten over hoe ik met alles om ga, en met het lijf gaat het ook goed. En antwoord op mijn vraag: Wanneer mogen we weer? waarschijnlijk in september, gaat allemaal sneller dan ik dacht. Ben er ook wel aan toe. Het gevoel dat ik alleen Djeppe en Feline maar wil begint te slijten. Natuurlijk had ik nu het liefs met een kinderwagen vol geluk gelopen. Maar er begint ook ruimte te komen voor een broertje of zusje. Ook mag ik weer op vakantie naar het buitenland (moet ik alleen steunkousen laten aan meten hmmmm minder maar alles beter dan weer met 2 olifanten poten een vliegtuig verlaten. En ik moet vooraan zitten zodat ik mijn bennen ook omhoog kan doen. Dat is dan wel weer lekker extra been ruimte, zal man lief ook wel lekker vinden met zijn 1,90). Verde vind ik het wel een moeilijke week, donderdag is het de uit gerekende datum, en ook komen tweelingen altijd eerder. 28 juni blijft zo'n datum die nooit meet ongemerkt voorbij gaat. hopelijk kan ik volgende week weer beter slapen want ik droom nu steeds heel eng en word kletsnat van het zweet waker.

liefs lynn

523 x gelezen, 1

reacties (0)


  • Anwy

    Sterkte op deze zware dag! Knuffel!

  • peetje102

    Sterkte meid

  • Mandy1981

    Wat een goed nieuws meid! Ik moet nog steeds veel aan je denken..

  • Kunzie

    Succes meiske!

  • dutske

    fijn dat jullie positief vooruit kijken ! hopelijk worden de dromen minder , maar men verwerkt alles in een droom !
    ik gun jullie van harte dat september en die komende maanden weer wat zonneschijn in jullie leven mag brengen en dat er snel een broertje of zusje mag komen ! dikke knuf nog

  • lisette2

    ah dat balen dat je nu zo raar aan het dromen bent.. maar ik en denk ik velen met mij dat je snel weer zwanger mag/kan gaan worden, en dat het nu wel goed mag gaan.
    Hoop dat jullie eerst nog een mooie vakantie zullen hebben

  • eva3

    ik hoop zo voor jullie dat het snel mag lukken en dat het goed mag gaan...gun jullie alle geluk van de wereld...