Ruim 32 weken en hij weegt alweer 2100 gram.

Gister weer een groeiecho gehad,

Kleine is alweer 2100 gram. Hij groeit uitstekend daar ben ik blij om.

Ze adviseerde wel rust te nemen omdat ik amper omhoog kwam toen ik lag dat heb ik wel vaker als ik lig dat ik amper door de enorme rugpijn en bekken niet omhoog kan komen.

Maar ik heb nog zoveel te doen midden in de verbouwing en ik weet dat ik rust moet nemen maar je hoofd zegt doorgaan en je lichaam zegt ik ben moe en elke week zeg ik ik ga het nu rustiger aan doen maar dan komt er weer wat...zucht.

De ideale situatie is het niet midden in een megaverbouwing tijdens zwangerschap maar zoals altijd je kan niks plannen maar hierbij beloof ik mezelf volgende week ga ik rusten ahum.... x aan ieders.

376 x gelezen, 0

reacties (0)


  • eva1978

    Haai, nou jouw goede voornemen voor 2009 staat dus vast... rust nemen!
    Natuurlijk helemaal niet makkelijk in jouw situatie. Maar je hebt het echt nodig, zeker in deze drukke en hectische periode.
    Liefs Eva

  • Elina79

    Hoi meis! Fijn dat de baby zo goed groeit! Heerlijk gevoel geeft dat, he! Doe wel rustig aan hoor! Dikke kus!