Eylin 7 wk oud

Hey dames!
Eylin alweer 7 weken pfff het gaat zo snel. Ze groeit ook zo mooi ze draagt veel 62 nu! Nog niet alles hoor! Soms nog schattig maat 56.
Ze sliep afgelopen week lekker 4 a 5 uur snachts dat was echt heerlijk maar vanacht bedacht ze dat het wel leuk was om wakker te blijven en dan moet mama ook wakker zijn! Pfff was echt ontzettend vermoeient. Helemaal omdat die avond ervoor ik een beetje te laat was gaan slapen en ik dus ontzettend moe was.. bleee ze wilde vanaf 4u elke 2u een slok en daarna naast mij in slaap vallen en als ik dr dan in dr wieg leg gelijk na 5 min piepen en zoeken.. en zodra ze weer naast me ligt voor de 2e borst valt ze weer in slaap pffff om 7 u was ik het zat heb dr naast me laten liggen en zodra ze piepte borst erin en ik lkkr verder dutten.
Nu overdag wil ze ook weer elke 2u.. mja ze zal het wel nodig hebben denk ik maar.
Hoe het verder met mij gaat eigelijk nog hetzelfde wo heb ik de afspraak staan om te praten overn gevoel etc.. hoop dat het wat opleverd ook ga ik gelijk over mn bekken praten mischien hebben hun tips. Ze zijn nl ook fysio.
Zaterdag komt mn lieve zusje die is dan 34 wk zwanger en dan maak ik een mini babyshower high tea. Ze wilde geen echte babyshower. Nu ist alleen met mij een goede vriendin en ons zusje van 16. Ik heb al een luiertaart gemaakt en ik ga lkkr hapjes maken voor bij de thee ik ga ook naar de visboer om daar verse gerookte zalm te halen. Dat vind ze heerlijk haha nou ik laat weten hoe het was!
Xxxjes

511 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Cutiepie81

    Fijn dat het zo goed gaat met jullie meisje Wel vervelend dat ze je zo wakker houdt.. Alvast heel veel plezier voor de mini babyshower Xx

  • natasjaj

    Gaat snel met je kleine meisje! Hopelijk heb je deze nacht een fijnere nacht! Xx

  • lovezwitsal

    Gijn dat het goed met d'r gaat! Hopelijk zijn het alleen wat regeldagen en gaat ze snel weer terug naar wat uren achter elkaar slapen! Goed dat je iemand hebt gezocht om mee te praten, hopelijk gaat dit je helpen! Veel plezier met de babyshower/high tea, lekker van genieten!

  • peet79

    Ze houdt je lekker bezig zo:-) Veel plezier met t mini babyshowertje zaterdag:-)