37 wk ziekenhuis opname

Hey dames!! Dinsdag avond moest ik voor controle naar de vk. Ik was die week ervoor aardig verkouden geweest, en mn hartslag was ook erg hoog steeds en voelde me n beetje vreemd. Ik dacht dat dat erbij hoorde dus liet het maar gaan. Ik wilde ma avond ook niet zonder lichten aan slapen terwijl dat nooit hoeft van mij als ik samen met mn man ben.
De vk dacht ook dat dit bij het termijn hoorde. Dus ik was gerust. Toen ging ze voelen hoe ze ligt en ze ligt goed vast in mn bekken dus is goed teken! Toen ging ze luisteren oh zegt ze ze gaat wel heel snel 170 tot 190 bpm
Terwijl het normaal 160 bij haar is. Na 15 min nog een keer en jahwel nogsteeds veel te hoog.. kut wij moesten dus naar het ziekenhuis voor ctg. ik werd aangekoppeld en na 30 min nog geen verbetering hij ging zelfs wel richting de 200... en mn eigen hartslag was ook niet onder de 100... na 1.5 uur aan de ctg en bloed en urine onderzoek besloten ze mij op te nemen. Ik had ook al aardig regelmatige oefen weeen. Had dit zelf niet echt door zag het op de ctg. Mn temp was verhoogt dus ze dachten aan een infectie. Mn man had de vluchttas gehaald en ik werd in mn kamer geinstaleerd, ik was gelukkug de enige op de kamer. Na 2 paracetamol en een onrustige nacht was mn temp 36.9 dus weer goed. Smorgens weer aan de ctg en dr hart ging nu tussen de 155 en 180, nog hoog maar wel netjes. De gyn kwam me vertellen dat ik naar huis mocht en dat hij de ctg mooi vond en dat zij gewoon een druk kindje is. Wel mocht ik vandaag nog een echo in het zkh doen maar die was ook prima!
Dusss ik ben benieuwd wanneer ze zich aandient hoop dat het niet lang meer duurt heb veel oefen weeen en wil dr graag ontmoeten
Xxxx

494 x gelezen, 0

reacties (0)


  • linda26

    Succes meid

  • liizz

    Oh jeetje wat schrikken, bah! Nog eventjes volhouden dan kun je je meisje eindelijk vasthouden

  • peet79

    Hebben ze t niet kunnen verklaren dan? Gelukkig hoef je niet lang meer! Gaat helemaal goed komen:-)

  • lovezwitsal

    Ooh gelukkig alles goed! Nu maar hopen dat ze snel komt

  • Fam.Jorissen

    Sterkte met de laaste loodjes!!