Heey dames, morgen alweer 22 weken en wat gaat het achteraf snel. we gaan dit weekend of de volgende beginnen met de babykamer 7 juli komen de spullen en wil het voor die tijd af hebben.
hoe het verder met mij gaat, wel ok ik heb veel last van mn darmen en dan geen obstipatie... ook veel bandenpijn maar dat schijnt normaal te zijn rond deze tijd. Harde buiken weet ik niet of ik ze heb.
de kleine dame beweegt veel laatste dagen trapt ze vooral naar binnen op mn blaas heel gezellig van dr haha. manlief heeft dr 1x mogen voelen , komt wel dat hij dr vaker zal voelen.
Leuk hoor lekker bezig zijn met de babykamer.. Ja die darmen zijn echt vervelend hé...hoop dat je snel ervan af bent...harde buiken...dan is je buik keihard . ..
Die trapjes dat je man kan voelen komt indd vanzelf...
Die van ons trapt veel zelfs bij het onderzoek door de vk...hahaha..die kon het dus ook prima voelen..
reacties (0)