Heey Ladies!
zo nu is week 16 alweer aangebroken voor mij! en wat voel ik me stukken beter dan 2 weken geleden!
allereerst ben ik weer begonnen met omeprozol te slikken voor mn maagzuur, echt ik dacht dat ik gek werd het was zo erg geworden er kon niets meer helpen!
na een paar dagen voelde ik me al stukken beter en nu al helemaal!!!
we zijn zaterdag naar babypark geweest, zoals jullie wel gezien hebben op de foto zijn wij goed geslaagt voor de joolz kinderwagen lobster red en een lief kamertje we waren er gelukkig snel uit maar we waren wel ruim 4 uur in de winkel! maar tis geen straf! het is zon mooie winkel!
nou gaan we met koningsdag naar babydump om weer even te kijken voor een matrasje, vind ze bij babypark erg duur!
ik merk nu wel dat het lichamelijk allemaal wat verandert! mn buik is echt heel bol nu en ik ben sneller moe met werken ( ik moet 9 u staan zonder pauze) weet niet hoe lang ik dat nog volhoud.Ik was gister een dagje in Amsterdam met een vriendin en ik was echt helemaal gebroken was er maar 4 uurtjes maar toen ik op centraal op een bankje zat kreeg ik helemaal buikpijn, dus had ik toch te lang doorgelopen! en toen ik thuis was kon ik niet meer van de bank af hahaha.
nou ik heb eigelijk niet meer zoveel te melden! ik ben super nieuwsgierig naar de beeb wat het is! ik twijfel toch nog wel veel maar toch dnk ik jongen!!!
xxxjes
reacties (0)