11 weken

Hey dames


Week 11 is aangebroken, ik voelde me de afgelopen dagen best wel goed! Maar zoals eigelijk de hele zwangerschap komt alles met vlagen.


Gister ging ik met me man en schoonmoeder sushi eten, ik voelde me de hele dag eigelijk al misselijk en eten hielp niets.. zelf melk of vla hielpen me niet. Toen we bij het restaurant waren voelde ik me ok, dus ik bestellen en daar waren de sushis, dus ik pak die ik besteld had, d8 ik, had ik er 1 van mn man gepakt die er hetzelfde uitzag aan de buitenkant maar dan zat er ipv krab, verse tonijn in... kutttt ik kauwde erop en d8 neee die mag ik niet, dus heb hem snel uitgespuugd in een servet, shit men ben ik zo oplettend gebeurd dit, nja gelukkig had ik het optijd door. Maargoed ik dus verder eten en het smaakte me allemaal erg goed, tot er championnen met garnalen op tafel kwamen, pfff ik werd zo misselijk van de lucht ik dacht ik ga overgeven bah, dat was dus pas bij ronde 2, en vroeger haalde ik zeker 4 rondes ik was blij toen de rest uit gegeten was, ik ben er nu wel klaar mee bah, sushi verslaving is weg helaas.


Vanochtend werd ik niet misselijk wakker gelukkig. Maar nu valt t toch weer tegen helaas, me moeheid is ietsje minder maagzuur is er nog in alle hevigheid, denk dat ik daar ook  misselijk van word. Verder probeer ik echt te genieten hoor ben natuurlijk wel dolgelukkig met het kleine poppetje wat in mij groeit.


Nou meiden donderdag heb ik de nekplooimeting dus ben benieuwd of het allemaal goed is en of me poppetje goed groeit,


Xxxxxx

452 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Peet79

    Ik zie het helemaal voor me haha ... later ga je er om lachen:-) Succes donderdag!

  • A-little-wish

    Wat fijn dat het over het algemeen goed gaat meis , ergens goed om te lezen voor me zo kan ik een beetje bijhouden in welke periode ik nu zou hebben gezeten , soms ook moeilijk maar goed daar doen we niks aan jij kan me ander keer alles vertellen hihihih dat is ook wel fijn.. Let wel op met sushi want, hoor er soms toch verhalen over dat het niet mag .. Maar daar in tegen een keertje zal niet snel kwaad kunnen toch ?!! Meid geniet ervan tis je gegund.

  • -Melly-

    Pff.. Ellendig hè dat het zo tegen kan vallen opeens. Ik heb het ook de afgelopen dagen ineens dat ik slechter tegen geurtjes kan en eind van de middag/ avond opeens misselijk ben. Nog eventjes volhouden! Bij à door naar 2de trimester en dan voelen we ons vast een heel stuk beter!