Ik snap er niets meer van

hier maar weer een blogje van uit mijn kant, vorge week donderdag ongie geworden vrijdag hevige buikpijn s'avonds lag ik ziek op bed met 39.4'C koorts. zatrdag keel pijn zo erg dat ik niet meer kon slikken. s'avonds naar de huisartsenpost keelontsteking. zondag heb ik mijn laatste druppels menstruatie gehad. dus maar 3 dagen ongie en ook heel erg raar niet eens helder bloed maar was wel veel. woensdag voelde ik me al weer beter. nu had ik vanmorgen roze afscheiding ik weet niet waar het vandaan komt. dus dacht ik doe wel even een zwangerschaps test en een heel dun en licht streepje. ik weet het niet meer. is er dan toch weer iets gebeurt afgelopen maand. het zit in iedergeval niet goed. overmorgen nog maar eens kijken maar het kan bijna niet zo zijn.

vandaag 13-08-2012 weer een test gedaan maar niets, zal wel een valse test geweest zijn of er is toch iets heel erg kleins geweest.

kus sas

391 x gelezen, 0

reacties (0)


  • m84

    vooral die onzekerheid! Hoe is het nu met je?

  • danika

    veel

  • Lie

    Ellendig die onzekerheid en vooral spannend! Ik ga duimen hoor.

  • Lobke-78

    Jeetje wat een onzekerheid. Toch maar even contact opnemen met een verloskundige? Sterkte! Maar hoop dat het stiekem toch nog goed zit! Liefs.

  • ambert

    spannend meis
    ik ga voor je duimen dat het wel goed is
    xxxx

  • precious123

    vreemd.. maar niet onmogelijk toch.

  • mrinkiej

    Wat raar zeg! Miss kan je de gyn vragen of die een antwoord heeft? Pff het zit je ook niet mee meis!

  • HannaH33

    Wat raar zeg! Zou je de gyn niet even bellen?

  • babs1983

    Ja dat is inderdaad raar, een streep is een streep dat we echt hcg in je lijf zit.
    Probeer het over 2 dagen nog is en hou et wel in de gaten dat je geen last van je buik krijgt enzo.
    Toch ga ik heel hard voor je duimen en hoop dat er iets positief uit komt.
    Sterkte meid!!! Dikke knuffel

  • icebunny1978

    Dat is inderdaad wel raar, ff aankijken dan maar.
    Maar ja een streepje betekend over het algemeen hcg, dus wie weet. Ik heb ooit 1 keer een valse positieve test gehad, maar dat gebeurt niet zo vaak. Hou ons op de hoogte.
    Xxxx