Klachtenblog

Pff, ik heb de laatste tijd steeds meer last van die typische zwangerschapsongemakken!

Gelukkig is het niet héél erg, maar het wordt er vast niet beter op!

Dus even een blogje om volop te klagen, en dan kan ik er weer tegenaan :p

Klacht nr.1: misselijkheid

Ik dacht dat dit na 15 weken wel over ging zijn, maar nee hoor! Ik heb nog steeds vaak braakneigingen en een heel sterk gevoel van misselijkheid. Gelukkig moet ik wel (bijna) nooit meer overgeven!

Klacht 2: brandend zuur

Dit hangt misschien wat samen met Klacht nr. 1, het is echt vreeeeselijk! Het begint al 's ochtends, het brand zo erg dat het pijn doet en ik er wakker van word. Vaak wordt mijn nek/hoofd ook warm en rood erdoor.. grr.. rennies helpen wel even, maar niet voor lang. Ik denk ook niet dat het goed is om er veel te nemen elke dag? Ik neem er zo'n 5 per dag, elke dag.. dringend tijd om af te bouwen!

Klacht 3: lage rugpijn

Bij elke onverwachte beweging die ik maak krijg ik een pijnscheut links helemaal onderaan mijn rug, elke stap die ik zet voel ik het daar ook 'steken'. Als ik het rustig aandoe valt het wel mee, maar als ik een dag veel stap, op mijn hurken zit of til wordt het echt best erg! Geen idee waardoor het komt of wat ik eraan kan doen, het is ook alleen maar links.. (heel zelden rechts). Misschien is het omdat mijn meisje altijd links ligt? (ik voel enkel beweging links, nog maar een paar keer rechts). Heel irritant! Volgende week gaan we met school ook een 'stevige wandeling van 2 uur' maken op een of andere heuvel.. leuk hoor! Ik heb echt geen zin om mee te gaan!

Dat was het weer :) sorry voor het geklaag!

Liefs x

432 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mammie1985

    geeft niets hoor. af en toe mag je echt wel even een 'klaagzang' hebben. het is even balen, maar even nog door de zure appel heenbijten. Veel sterkte! hoop dat het snel wat beter gaat

  • marchaenfilip

    Tip klacht 2: probeer zoveel mogelijk recht te zitten en regelmatig je buik echt bewust dik te maken terwijl je kaarsrecht zit. ( uitbuiken noemen ze dat.) zo krijgt je maag net ietje meer plaats. Ook veel zuivel-producten nemen als je last hebt, dat blust ook enorm en brood eten helpt ook.
    klacht 3: is volgens mij vooral te wijten aan rekpijnen van je baarmoeder. die komen meestal links voor. Je buik ondersteunen durft wel al eens helpen, zeker als je veel moet stappen ( een bhtje voor je buik) ze verkopen van die doeken om om te binden .
    Zeg en als je echt veel last eb, zou ik gewoon die schooluitstap skippen. 2 uur stappen is echt wel niets voor een zwangere vrouw.

  • fiekeb

    Tip klacht 1. Niets aan te doen, mijn eerste 3 maanden waren echt horror en nu komt het weer terug pffff.
    Tip klacht 2. Rennies werken niet zo goed als Antagel. De Rennies vlogen er ook hier doorheen, maar toen de vk mij attendeerde op Antagel ging er een wereld voor me open. Het helpt echt binnen een paar miuten en je hebt er veel minder van nodig. Ben nu wel gestopt met 's avonds warm eten en dat scheelt de helft. Ik slaap tenminste weer.
    Tip klacht 3. Breng een bezoekje aan fisiotherapeut en vraag om een massage. Helpt echt en ws krijg je dan ook houdingsoefeningen.

  • taro

    owww irri he.. ik had ook ongeveer vanaf 25wk echt last overal van. maar je moet nog ff dus lekker rustig aan doen