Gewoon een update

gewoon even een update-je van het leven van de familie van veen. ik zelf ben mega moe, werk veel en opzich is het werk niet vermoeiend maar des te meer is het geestelijk vermoeiend. ik kan niet precies uitleggen wat waarom en hoe maar pfff soms zou ik doof willen zijn ( sorry bedoel het niet lelijk tegenover mensen die echt doof zijn) het is heel veel verantwoording en geen daden terug en soms ook niet eens stimulerende woorden. achh het zal erbij horen.. ik merk wel dat het kaarsje steeds minder fel gaat branden maar ik doe me best en meer als dat kan ik niet doen. charles is sinds een week aan nieuwemedicatie aangezien de vorige niet helemaal deden wat ze beloofde te doen. we hebben dus kunnen genieten van een afwisseling van medicijn gebruik wat inhield dat hij niet gezellig niet leuk, niet aanwezig en alles wat je nog meer kan bedenken was. niet erg als het uiteindelijk maar naar een positiver geheel gaat. gelukkig had ik van de week opeens dat charles spontaan was en gezellig en hij was aan het rommelen in huis en om het huis. iets wat hij tijden niet meer gedaan had en niet wilde doen. je zag weer wat blijheid en ontspanning in hem.. dus de medicijnen doen wat ze zouden moeten doen.. tot nu dan in iedergeval. wat morgen ons brengt zien we dan wel weer. 


sinds 1,5 week hebben we een nieuw gezinslid.. hij heet abel en is nog heel klein. ik had wel verwacht dat guilliano het katje heel leuk zou vinden maar nando werd helemaal wild toen we hem opgehaald hadden. abel moest op schoot en hij wilde heel de tijd aaien.. aghh zo schattig. abel heeft al helemaal zijn plekje gevonden en is ook al gewent aan de vele handjes die hem willen aaien en knuffelen en tillen ( iets wat wij niet goed keuren ) en vanamorgen komt er een zusje bij, zij heet lola en is ook nog heel klein. hopelijk vind abel het net zo leuk als wij het vinden :) we zullen het snel genoeg merken :) 


guilliano doet het heel erg goed, hij is gezellig lief brutaal maar hij kan dan wel heel goed luisteren. hij verteld honderd uit over van alles en nog wat en is heel erg bezig met houden van en beste vriendjes. samen spelen is nog wel eens moeilijk, net als delen maar goed dat hoort allemaal bij zijn ontwikkeling. gister heeft hij zijn haartjes weer laten knippen en ik had van te voren met hem afgesproken dat als hij niet zou huilen dat hij een verrassing zou krijgen. ik had wel een aantal traantjes verwacht, maar na een minuut of 10 kwam hij weer terug uit de kapperzaak ( is de zaak van mij oom ) en helemaal trots. kijk mama coole haren en ik heb niet gehuild en ik heb een lolly :D goed he ?!! agghhh me lieve manneke zo stoer, hijheeft blijkbaar alleen maar zitten ouwehoeren en vond het allemaal wel prima. knappert!!! 


nando doet het ook super goed, hij gaat steeds meer praten, we weten allemaal dat hij het echt wel kan maar hij ziet het nut er duidelijk niet van. waarom praten als je met wijzen en piepen ook krijgt wat je wil? samen delen met guilliano is niet altijd een succes. als guilliano iets heeft wil nando het ook en anders om.. aghh ze leren het van zelf. wel wil hij heel graag net zo groot zijn als guilliano, er word een heleboel nagedaan en na gebabbelt. het liefst grijpt hij elke kans aan om in guilliano zijn bed te klimmen en daar lekker onder de dekens te gaan liggen met zijn tijger en tutje. of lekker bij mama in bed is ook mega lekker. het aller nieuwste is nu via via op het nachtkastje klimmen en dan het bed in springen.. het is zn geweldig gezicht whahahah echt een kleine rauwdouwer. ook nando heeft zijn haartjes laten knippen, de laatste keer was een drama en ik verwachtte dit nu weer.. ryu was voor hem aan de beurt en die flipte! dus ik hield me hart vast voor hetgeen nando in petto had. maar meneer zat doodleuk stil op schoot en liet het allemaal maar voorbij komen en gebeuren. het aller belangrijkste is al die tijd de lolly geweest die hij zou krijgen als mijn oom klaar was met knippen. helemaal trots met zijn nieuwe korte koppie kwam hij zijn lolly showen aan mijn tante en zijn overgroot opa en oma..


daarna omdat de mannen het zooooo goed gedaan hadden zijn we naar de mc donald gegaan. guilliano wil zo graag binnen in het restaurant eten en dat mocht dit keer. dan kon hij lekker spelen en eten en en en.. hij was helemaal in de gloria!1 ook nando en ryu vonden het geweldig. na het eten naar huis en lekker bedje in waar nando even heel boos was want ryu mocht in papa en mama's kamer in het camping bedje slapen en hij wilde dat.. maar binnen 2 minuutjes sliep hij al. 


zoals ik dus al zeg.. het lijkt enigzins aan de beterende hand te zijn hier. man word weer beetje blij van zichzelf.. kiddys doen het super en zijn blij en mama acgghh ja mama... we zien wel waar die beland :) als iedereen happy is komt het met mama ook wel goed. 

435 x gelezen, 0

reacties (0)



  • laura84

    Altijd leuk om je blogjes te lezen! Wat fijn dat het weer wat beter gaat met het gezin. Ik hoop dat jij je ook snel weer wat beter gaat voelen!!