vrijdag zijn we heerlijk een dagje weg geweest, we hadden van mijn zusje kaartjes gekregen voor duinrell. het weer deed aardig mee dus kids aangekleed, spullen gepakt en huppa onderweg. we hadden guilliano bewust niets verteld omdat hij nogal moeilijk slaapt, dushij heeft de hele weg gevraagd :'wat gaan we doen, waargaan we heen 'op zich zo schattig :) we hadden 4 vrijkaartjes maar oor guilliano en nando hoefde we nog niet te betalen. ik heb de twee overige kaartjes aan iemand in de kassarij gegeven. wie goed doet, goed ontmoet?! toch ?...
eenmaal in het park duurde het nog even voor guilliano begreep wat we gingen doen, als eerst saampjes in het reuzenrad... 'oe hoog, oeww spannend..beetje pannend mama '. na een paar rondjes vond hij het wel genoeg en gelukkig stopte we ook, vervolgens in de water bots bootjes. samen met papa, het paste eigenlijk niet echt maar leuk was het wel. vandaar ook een beetje verdriet toen hij eruit moest en we door wilde lopen. hij dacht dat we al naar huis gingen. na uitleg en een knuffel kwam er weer een grote lach op zijn smoeltje en konden we verder. er is een hoop veranderd sinds de laatse keer dat ik ooit in duinrell was ( zn 15 jaar geleden hahah ) er is nu iets meer voor de wat kleine kinderen. zo kon nando ook in een speciaal stoeltje in een treintje, en aangezien het niet druk was mocht hij 3x achter elkaar. dat koppie van hem, onbetaal baar en ondertussen maar draaien aan het stuurtje. guilliano vond alles geweldig, de draaimolen, de speeltuin, de schaduwkamer echt alles. maar het aller coolste ( hahah ) vond hij de splash.. niet dat hij er in is geweesthoor maar eerst aan de zijkant kijken hoe het bootje zich in het water stort en een enorme golf maakt en dan samen met papa bij het uitkijk punt achter het glas staan en dan wachten tot de grote golf komt. oeeww hij vond het heel spannend maar ow zo gaaf. hij kwam als een speer naar me toe rennen:' mama kom ook kijken.,, aghh toe.. samen.. kom toee.. samen kijken kom nouuuu !!' dus wij samen ook nog even kijken, ik voelde zijn hartje super snel slaan en ja hoor daar kwam de golf, een gilletje van spanning en plezier.. zo leuk. ook mama heeft even een stukje jeugd herleeft in de mad mill, heen en weer zwaaiend herinnerde dit mij aan hoe erg shirley het vond/vind en hoe spannend ik het toen ooit vond. heerlijk dat gevoel :P
bij een dagje uit horen natuurlijk patatjes, maar odner het wachten snaaide guilliano de aardbeien en tomaatjes uit de etalage.. mag eigenlijk niet maar het is zo lekker. dan lopen al weer rchting de uitgang, we komen nog langs een aantal attracties.. nou ja nog heel veel eigenlijk. de monorail, fietsen in de lucht met papa, oww wat spannend en kijk mama zie ik staan:) mama had papa al gewaarschuwd dat het best een stukje fitsen was en dat het nare fietsen zijn maar.. wie niet luisteren wil.. hahah papa moest best even hard doorwerken. bij het huisje van rick de kikker zijn allemaal dingen waar je op knopjes kan drukken, nando in de kleine zweef/draai molen en weer het knopje aan, en weer en.. nu lopen we door. de dansende paddestoelen, de grote reus en klein duimpje uit de laarzen.. en he..!! ?? er komt water uit de grond. woww.. mama kijk dan :P:) even een centje in de muur, de poppetjes draaien en zingen en dan...hoepsss een doosje smarties.. nando heeft uit de snoepwinkel ( want die mag je niet overslaan :P ) een lekkere lolly gekregen, heel zijn snoetje zat onder de kleurbende. maar oww wat heeft hij ervan genoten.
nu bijna bij de uitgang nog heel even naar het fun house.. en zelfs papa en mama deden mee. klimmen op de reuze opblaas glijbaan, door de gangen en de kussen, langs de touwen en de matten en zo het ballenbad in. beide mannetjes vonden dit geweldig, lekker gek doen, rennen, springen, vliegen en duiken. en dan als we weg lopen, komen we langs de bots autootjes... en ja papa kan het niet laten, en guilliano mag mee. ik vind het mega spannend maar guilliano vind het geweldig. hij mag van papa ook nog achter het stuur, als een gek stuurt hij alle kanten op. super leuk om te zien. mijn grote mannen samen in een autootje, dat belooft wat voor wanneer hij 18 is. nando vind het in de kidnerwagen net zo leuk, want de druifjes zijn misschien net zo leuk en lekker als dat wat zijn grote broer aan het doen is.
dan gaan we toch echt het park uit, kids de auto in en op naar huis. nou ja nog even langs opa en oma. en daar aangekomen in nando in een diepe slaap. hoe kan het ook anders. het is z'n gezellige spannende en leuke dag geweest. guilliano is mega druk en gaat op de winkel direct weer aan de slag met zijn steekwagen en vertel ondertussen van alles en nog wat, wat eigenlijk niet echt duidelijk meer is. we sluiten de heerlijke dag af met zelf gemaakte pizza.. guilliano heeft het uitgekozen. en wat hebben de mannen zitten smullen. en dan is de dag voorbij, nog even onder de douche, pyjamaatjes aan, flesje melk, boekje lezen en naar dromenland..
nou ja dat laatste ging niet zo van zelf sprekend na een uur knuffelen, nog meer boekjes, kusjes en praatjes zijn beide mannen nog wakker, ik laat ze gaan en na wat traantjes ( en een mam die het dan heel moeilijk vind om er niet naar toe te gaan ) vielen ze met 5 minuutjes in een diepe slaap. en wat zullen ze nu lekker dromen.
het was echt weer een super leuke gezinsdag, 1 die de zons voor mij laat verschijnen als ik eraan denk. :) waren alle dagen maar zo :)
reacties (0)