Check up vk...

heerlijk deze hele week vrij, is ook wel nodig want we verbouwen de badkamer. over een weekje mogen we lekker gaan genieten van een bad!! whoeehoee kan niet wachten. en guilliano volgens mij ook niet die vind het zoo lekker in het water.

vanmorgen nog even bij de verloskundige geweest... ik ben nog nooit zo snel klaar geweest. geen vragen???...nee geen vragen.. ok even voelen ja prima nog onder de navel even hartje luisteren ja ook prima goed sterk geluidje... echt geen vragen. nou  niet echt. alleen moet ik zelf een afspraak maken bij het lumc voor de 20 weken echo ?? ja zelf doen vraag hetnummer maar bij de assistente..., en ik vroeg vanaf wanneer kunnen we ongeveer naar het geslacht kijken ( haha het te weten komen bedoel ik dus ??) ja euhh ik hoor wel eens vanaf 16 weken ofzo... nou daar kreeg ik dus ook geen duidelijk antwoord op dus maar naar huis.

thuis direct even het lumc gebelt voor een afspraak en over 5 weken mogen we komen. ik moet wel even kijken of ik het een en ander kan verschuiven op werk maar dan nog als het goed is zijn die 5 weken zoooo voorbij:P ( hoop ik ) zoo en net ook even gebelt met babyvision en volgende week dinsdag ( dan ben ik 16 weken en een beetje ) gaan we kijken of de kleine wil laten zien of het een hij of een zij is... spannend!!! heb er mega zin in.. :) alles is natuurlijk welkom maar ik heb wel een beetje een voorkeur en een idee dat het een meid word. het voelt gewoon zo anders en mijn lijf zegt het gewoon hahahah zal je zien dat het weer een kereltje is en dat mijn lijf me heerlijk in de maling neemt hahahah we zullen het over een weekje weten ..

xxx

429 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mamadok

    Hoi
    Wat leuk zeg weer zwanger, gefeliciteerd! Ik had bij mijn teede ook een totaal andere zwschap dan bij me eerste. Dacht echt omdat ik heeel misselijk was bij de tweede dit wordt een meid. Nou, niet dus, werd weer een jongen. En helemaal leuk, want ja, als je je ukkie dan ziet dan is t toch mooi. Ik moest alleen wel fff schakelen, ik was gefopt door een andere zwschap maar wat een heerlijk ventke heb ik nu. Jij heel veel plezier bij je echo en een hele goede zwangerschap gewenst. Hou ons op de hoogte. Grt

  • deenoa

    wat spannend allemaal !!en wat heerlijk een bad

  • plonggirl

    Lekker vooruitzicht een bad, Cody vind het ook heerlijk om in rond te spatten. Spannend hoor de echo's!

  • Mamaatje87

    Haha muts ben benieuwd wat je gaat krijgen! Haha heerlijk over 5 weken al je 20 weken echo! Joh gaat snel hoor!! Lekker genieten van je vakantie!! Dikke kus

  • laura84

    wat leuk weer allemaal!! Ik ben benieuwd of je gelijk krijgt en of de baby het geslacht laat zien volgende week!!
    Geniet van je bad dalijk mijn kinderen vinden het heerlijk!!!!

  • mama susanne

    Heerlijk joh, straks lekker een bad. Wij hebben gelukkig ook een bad, echt een aanrader zeker met kinderen.

    Fijn dat alles goed gaat. En ja als er niks is ben je ook zo klaar.

    Ben benieuwd of je gevoel juist is. Hier ook sterk het gevoel dat het een meisje is, totaal andere zwangerschap dan bij Dylan, nog maar even geduld. tot de 20 weken echo (pffff duurt nog ong. 5 weken).

    Liefsxx