Eerste afspraak verloskundige..

vandaag op valentijns dag mochten we weer voor het eerst naar de verloskundige. samen met guill zaten we te wachten in de wachtruimte, guilliano heeft even al het speelgoed bekeken en is overal even heen gekropen hahah kleine onderzoeker. bij de assistente moest ik even de gegevens van vorige keer checken maar alles was nog precies hetzelfde. even na 10 mochten we naar binnen, dit keer was het de vaste invaller van de praktijk ik heb haar vaker gezien en gesproken du smij maakte het totaal niet uit.

we hebben van alles besproken, gewicht welke voeding wel en niet mag wat we willen thuis bevallen of in het ziekenhuis en over de bevalling van guilliano. ze wisten niet precies hoe het verlopen was en wilde dat ook graag weten. we kwamen erachter dat ik uiteindelijk maar z'n 2 uur echte weeen heb gehad en dat na een half uurtje guilliano er al was. goede prestatie al zeg ik hetzelf.

natuurlijk werd ook mijn bloeddruk gechecked 120/70 prima dus. en daarna even de buik gevoelt. de baarmoeder kon je naar mijn idee bij guilliano heel goed voelen rond deze periode maar bij dit kindje ligt het net even anders en ligt hij net boven het schaambeen. bij deze praktijk luisteren ze eigelijk voor 12 nog niet naar het hartje maar ze wilde het bij toch even proberen. het duurde even voor je uberhaubt iets hoorde. eerste hoorde we mijn hartslag heel rustig maar gestaag en na even schuiven en zoeken vonden we ook het hartje van ons beebje. woww.. ik was al weer vergeten hoe mega tof het is om dat geluid te horen. ons kleine stoomtreintje.. alles klonk goed en voelde goed. dus ik ben tevreden.

ook mag ik nog een echo laten maken !!!! ( yeahh!! ) aangezien we een echo bij mck hebben gehad met 9 weken mag ik toch nu nog een keer. ze wil een duidelijke meting en termijn echo hebben en die maak je blijkbaar het beste tussen 10 en 12 weken ?!! hoerahh dus ik mag lkkr weer even spieken bij ons smurfje. morgen even een afspraak maken :)

oww en aangezien het valentijnsdag is heb ik van charles heel lief een bos bloemen gekregen!! had het zo niet verwacht.. ik kwam thuis en gaf guilliano een dikke knuffel en hij begin druk te babbelen en te wijzen naar het dressior. eerst reageerde ik niet maar hij bleef bezig en toen ik keen zag ik ze staan!! zo lief met een kaartje enzo.. zo super lief..

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

405 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Mamaatje87

    Wat een geluk hè? Heerlijk!! Dikke kus!! X

  • m84

    Op naar een echo! altijd leuk! x

  • mama susanne

    Wat heerlijk dat je hetal hebt kunnen horen. Blijft toch zo bijzonder
    Lief hoor dat hij toch een mooie bos bloemen voor je had gehaald, leuke verrassing.

  • emma1

    wat fijn voor je meid geniet er maar lekker van