Morgen echoooo!

jah jah morgen is het dan zover, dan mogen we eindelijk voor de eerste echo. ik snap niet dat sommige het zo lang uit houden tot bijvoorbeeld week 12 voor de eerste echo.

ben erg benieuwd en hoop dat ze ook mijn bloed waardes even checken, misschien zijn mijn ijzers laag ofzo hoofdpijn draaierig soms kan ik niet eens lezen of tv kijken dan gaat alles door elkaar.

gelukkig kan ik morgen uitslapen, wat ik ook zeker ga doen en dan moet ik toch een half dagje werken. gelukkig wil mijn zusje even mee naar werk zodat ik ook wat aanspraak heb. en dan hebben wij om 14:30 de echo:):):) misschien hecht ik er veel te veel waarde aan maar wil gewoon een soort van zekerheid.

ik word nu een beetje bang straks is er niets te zien, of het zijn er 2??!!! of of of nou mijn hersenen maken overuren. en ergens moet ik er natuurlijk ook vanuit gaan dat het gewoon goed zit.

en na de echo wil ik het ook aan de rest van mijn vrienden vertellen kan echt niet wachten.

spannend, spannend, spannend!!!!! ik kaniet wachten hoop dat het een goede nacht word

400 x gelezen, 0

reacties (0)


  • marjooo

    wouw leuk hoor!!

    veel plezier morgen! :)

  • naantje

    Ben benieuwd hoor.. Succes meiske

  • Mamaatje87

    KOmt wel goed, gewoon lekker door blijven ademen, en ja al zijn het er twee ze komen toch wel goed terecht =) Ben ook zeer benieuwd hoe je het vond gaan!
    Hoop morgen iets van je te horen!
    Enne probeer je een beetje van je avond te genieten????
    Liefs