Hey lieve meiden,
Vandaag ben ik bij de huisarts geweest omdat ik last heb van mijn borstwervels. Ik kreeg allerlei steken in mijn borsten en een drukkend gevoel op mijn borstbeen wat uitstraalde naar mijn rug.. Dus ik dacht, oooow nee hartinfarct!!! Maar het bleken dus mijn ribben/ borstwervels te zijn! Tja, als je al angstaanvallen hebt dan denk je meteen het ergste;-).. Al is het gezegd dat het mijn ribben/ borstwervels zijn, denk ik bij elke steek of druk... Ja,ja zal wel! Hahaha. Gaat wel over hoop ik!
Maar toen ik daar was, kreeg ik meteen onze verwijsbrief voor t ziekenhuis om onderzoek te laten plegen. Alleen staat er op de formulier dat ik en mijn man gezond zijn.. Maar mijn man heeft colitis ulcerosa, en is als7 jarige jongen geholpen aan 1 teelbal die niet goed ingedaald was. Maar goed, dit zullen we dan wel vertellen.
Meteen thuis gebeld en kreeg een hele vriendelijke mevrouw aan de lijn. We hebben een afspraak gemaakt voor 2 september in de middag.. We krijgen eerst thuis een formulier thuis gestuurd die wij moeten invullen en dan gaat het beginnen..
Ben blij dat er naar gekeken wordt, maar vind het wel heel spannend.. Pfff kon het maar gewoon gaan!!
Ik hou jullie op de hoogte van alles zodat een leek(net als mij) precies weet wat te kunnen verwachten zodra zij ook deze stappen moeten ondergaan!
Liefs Suus
reacties (0)