Hey dames.
Hoe is het met jullie..
Ik wordt een beetje gek van mezelf.. omdat ik aan de lijn ben en dus heel veel water drink,was mijn ovulatietest niet goed zichtbaar doordat mijn urine dus erg verdund werd.Dus was het op de gok en hebben we echt vanaf dag 1 om de dag gevreeen. Jeey we hielden het vol hahaha :wink
Wel had ik een ovulatietest gedaan op de computer. Zodat ik hopelijk wist wanneer mijn ovulatie ongeveer was. Toen hebben we het 2 dagen achter elkaar gedaan..
Nu heb ik sinds gisteren last van mijn liezen, soort spierpijn (trekkerig gevoel).. en sinds vanochtend wat last van een raar gevoel in mijn blaas of baarmoeder.. geen idee.. Echt heel raar.. soort plopjes af en toe en wat steekjes.. Een soort menstruatie gevoel en alsof je veel lucht hebt onderin.. Ook heb ik wat nat slijmverlies( sorry voor de omschrijving hahaha) Ik hoop dat dit een goed teken is. Ook moet ik veel naar de wc, maar ja.. Dat komt ook omdat ik nu heel veel water drink..dus daar kan ik niks aan aflezen.
Omdat ik er natuurlijk er de hele tijd aan denk, ga ik krabben hahah( vandaar dat poppetje). Mijn gezicht zit vol rode krabplekken..
Nou meiden, weer even een update van mijn kant..Het zal wel weer op niks uitdraaien,maar ach nu ben ik mijn verhaal weer even kwijt en ik ga er nu niet meer op letten. Zoals iemand schreef:
Van het zoeken naar eventuele zwangerschapssymptomen,wordt je niet nog meer zwanger..
Liefs Suus
reacties (0)