We zijn weer begonnen

Ja hoor, we zijn weer begonnen. Deze week had ik geregeld last van mijn buik. Niet gewoon last van de harde buiken, maar ook echt pijn erin. Vooral aan de bovenkant en doortrekkend naar beneden. Nu zijn we er inmiddels achter dat ik ook een verkeerde houding aan neem. Kan dus niet meer bukken, want dan zit er iets klem. Niet prettig dus. 

Gisteren ging ik op mijn werk even plassen en met het vegen kwam er taai slijm mee. Ja hoor, het oplossen van de slijmprop is dus al begonnen.  1 Week eerder dan bij Serenity. Vlak erna harde buiken en daarna een voorwee. Ik herkende hem meteen. Ff stil staan, weg zuchten en het ging weer. Zei al tegen Sjon, toen ik thuis, kwam dat hij zijn wandel schoenen uit de kast kon gaan halen. Ik vind het dan heerlijk om te wandelen. Iets wat we vandaag dus weer veel hebben gedaan.

voordeel van wandelen is meteen dat je je conditie wat opschroeft, whahahaha.

411 x gelezen, 0

reacties (0)


  • anoukiiejh

    Gossie das niet prettig nee , Maar '' gelukkig '' hoef je nog maar eventjes en ben je der zo vanaf
    Ookal zijn voorweeen niet prettig , en vooral ook niet de oplossing van de slijmprop.. maar nog eventjes en jehebt een leuk persoontje in je armen!

  • barbamama

    Welcome back!!!!
    Same story here met de harde buiken, voorweeen en bloedverlies....
    Ik heb vanaf gisteren officieel ziektewet/verlof....................

    x