Nou we zijn weer terug. Ben weer een kilo afgevallen. Gaat lekker zo. Als we zo doorgaan hoef ik na de bevalling niet eensm eer af te vallen, hahahaha. Ik kreeg dezelfde vl als ik vrijdag had gehad. Ze zat me zo raar aantekijken en vond me er niet uit zien. Tijdens het gesprek sprongen de tranen uit mijn kuiten. Zeg nog "lekker ga nu nog janken ook". Heb haar alles verteld ook van gisteravond enzo. En dat ik het nu ook in mijn rug voelde.
Ze zei dat ze toch weer even van binnen wilde "kijken". "Kan me niet schelen, voor mijn part haal je haar". Ze begon te lachen en stelde voor om de vacuum erbij te halen, hahaha. Mafkees. Maar goed, de baarmoederhals was wel verder verstreken. Kreeg natuurlijk weer een lekkere wee terwijl ze met haar vingers in mijn doos zat. Daarna voreg ik of ze soms zulke korte vingers had "Nee hoor", zegt ze,"ik ben je een zetje aan het geven". Ze had me dus stiekem al gestript. Tijdens een wee voelt dat echt niet relaxd aan, maar vond het wel prettig, omdat ik er zelf niet om vroeg.
Vertelde ook dat ik Poefje haast niet voelde. Ze zei dat als ik haar voor 4 uur vanmiddag niet gevoeld had dat ik moest bellen naar de praktijk. en dan konden hun nog even bellen voor een filmpje naar het ZH. Inmiddels heb ik Poefje dus weer gevoel. Heb nu een giga druk in mijn muts en heb het idee dat ze heel snel achterelkaar komen, maar zeker goed uit te houden..... Anders dan vanmorgen.
Mijn buikje is niet gegroeid, maar Poefje deed het goed. Haar hartslagje klonk even als muziek in mijn oren.
Toen ik thuis kwma meteen even plassen. Zag allemaal rode vlokjes in de wc pot en bloed sliertjes aan het papier. Meteen praktijk maar gebeld of dit normaal was. Ja dus. Ze heeft trouwens nog gekeken of ik vruchtweater verloor, maar dat was niet zo. Had wat witte afschijding en als ik perste kwam er niks uit. Ze heeft het idee dat de afscheiding wat dunner aan het worden is zoals gebruikelijk blijkt te zijn. Als ik had geperst en er had een scheurtje gezeten in de vliezen dan had het eruit moeten komen.
Nu kunnen we niet meer doen dan WEER afwachten. Nou we zien dus wel. Maandag weer terug komen als er niks gebeurt is. Ga er maar van uit dat ik dus gewoon daar naartoe kan gaan al voelt het wel raar onderin mijn buik. Herkenbaar?
reacties (0)