Door alle hektiek rondom Guus zouden we bijna vergeten dat ons meisje het zo goed doet. Fenna is nu 4 maanden en is een heerlijk poppetje, ze is altijd vrolijk en huilt alleen als ze honger heeft, moe is of een poepbroek heeft. De rest van de dag kijkt ze met grote ogen naar haar grote broer, ze kan echt heerlijk schateren en gilletjes slaken, echt een genot om naar te luisteren.
Ze slaapt ook al de hele nacht door (nu ook haar broer nog!) en als ze s'morgens wakker wordt dan ligt ze lekker in haar bedje te "praten" tot we haar komen halen en dan worden we beloond met een super grote smile. Douchen vond ze geweldig en aankleden is ook niet zo heel erg.
Ook op het KDV heeft ze het uitstekend naar haar zin en hoor ik haar nooit huilen en ik krijg alleen maar goede berichten van de juffies.
Kortom een heerlijk meisje die groeit en bloeit volgens de boekjes
reacties (0)