wow alweer 33 weken en 4 dagen zwanger! het gaat zo snel, veel te snel, mag de tijd alsjeblieft iets langzamer gaan?
Ik wil jou nog een paar weken lekker in mijn warme buik houden kleine frummel, je mama is nog niet klaar voor een bevalling haha..
Afgelopen week hebben jou papa en ik een fotoshoot gedaan van mijn buikje, zo leuk om te doen. was eerst wel wat spannend maar de foto's zijn zo mooi geworden.
verder merk ik dat nu pas echt de hormonen komen, eergister was ik echt een monster zo chagerijnig haha ik was gewoon bang van mezelf.. arme papa..
en gister was ik supervrolijk maar toen ineens om iets kleins moest ik zoooo huilen, heel gek want zo ken ik mezelf helemaal niet. ook merk ik dat ik lekker in mijn eentje wil cocoonen, alleen je papa en ik, dat is wat ik wil. geen andere mensen in huis, geen visite, geen afspraken, gewoon lekker niks en met zijn tweetjes genieten. helaas gaat dat wat moeilijk aangezien de verbouwing nog niet klaar is.. je papa is daar zo hard mee bezig, ik vind dat hij veel te hard werkt maar hij wil alles zo graag afmaken voor ons. de lieverd. jij hebt echt de liefste papa van de wereld kleine frummel maar dat merk je wel zodra je uit mijn buikje bent in juni..
je bent ook heel druk soms, ik voel dat je zo groot word in mijn buik, telkens voel ik jou voetjes onder mijn ribben trappelen. ook vind je het superleuk als ik je muziekdoosje op mijn buik leg, dan ga je ertegenaan trappelen haha.
Love you lieve frummel van ons!
reacties (0)