18 weken

vandaag alweer 18 weken en 2 dagen :)


volgens mij heb ik je gevoeld kleine frummel. een paar dagen geleden voelde ik ineens een paar gekke plopjes in mn buik die ik nog niet eerder had gevoeld.. was jij het echt? als je mij straks meer kleine trappeltjes gaat geven dan zal ik het weten. ik voel me eigenlijk best goed, ben wel moe en wat snel rugpijn.. maar verder kan ik weer lekker eten. wel af en toe erg emotioneel en dan weet jou papa niet echt wat hij met me aan moet haha. meebuigen is zijn thema geloof ik.. savonds in bed liggen we soms beide met een hand op mijn buikje te wachten of jij wat van je laat horen.. maar neem je tijd maar hoor kleine frummel, wij wachten wel tot jij er klaar voor bent.


morgen mogen we weer naar de gyneacoloog toe, dan word er waarschijnlijk weer een echo gemaakt dus dan kunnen we je weer bewonderen. ik hoop dat alles goed met je gaat kleine frummel want ik maak me soms wel een beetje zorgen door de medicijnen die ik slik. ga je weer naar ons zwaaien net als de vorige keer? misschien kunnen we morgen ook al zien of je een jongetje of meisje bent. ik denk dat je een meisje bent en je papa denkt een jongetje. maar het maakt ons niet uit, als je maar gezond bent. voor een meisje hebben we al een mooie naam maar voor een jongetje vinden we het wat moeilijker.. we zullen het zien.. kan niet wachten tot morgen.. love you kleine frummel

381 x gelezen, 0

reacties (0)


  • MetalMommy

    Ja, die plopjes kunnen de baby wel zijn inderdaad! Geniet ervan! Succes bij de gyn.

  • lolawolf

    suuuuuper! spannend! Geniet geniet geniet :)

  • Kaatje1806

    Lief he, dat gekriebel in je buik

  • MissMolly

    Denk dat je de baby dan idd gevoeld hebt. Hier begon het ook met plopjes. Je vriend zal waarschijnlijk nog even wat langer moeten wachten voordat hij iets kan voelen. Mijn vriend heeft het voor het eerst gevoeld met ong 24 weken.