Vervolg van Mats 7 weken en 2 dagen

Zoals jullie aan de foto's zien heeft Mats zijn eerste badje gehad. Wow wat spannend en leuk :hearts: ! De wasbeurt was in een apart kamertje dus Mats ging tijdelijk even van alle slangen en monitor af.
We hadden verwacht dat wij hem deze morgen met water en een washandje mochten wassen dus het was een super verrassing dat hij in de tummy mocht. Niet al te lang vanwege dat hij nu echt even alles zelf moest doen qua adem en hartslag maar we hebben lekker zijn haartjes en lichaampje kunnen inzepen en daarna heeft hij lekker even kunnen genieten. Hij ging er een beetje huilend in maar zodra hij in het water was bleef hij maar staren en was hij zo rustig, heerlijk om te zien.

Na de tummy stond de weegschaal klaar en zondag was Mats 2014 gram wow een mijlpaal en dat verdient een hollands vlaggetje met het gewicht aan zijn bedje (ja de verpleegkundigen zijn erg leuk en creatief (y) , ik hou ook een dagboek bij voor Mats en daar schrijven ze ook in, van de bijzonderen momenten maken ze foto's en plakken deze ook in het boek.)

De low flow...zondag zouden ze deze sprietjes 1x3 uur proberen dit ging goed, gister is dit 2x3 uur geworden. Heb net het ziekenhuis gebeld en vandaag gaan ze 2x6 uur de low flow proberen. Wat doet onze trots het toch goed!
Vandaag om 16.30 een gesprek met de neonataloog, vorige week overgeslagen ivm zijn vakantie dus we gaan nu anderhalve week evalueren.

Mats zuigt inmiddels ook lekker op een speentje. Zijn zuigbehoefte is erg groot de hele dag gaat t mondje op en neer :baby: . Speentje moet nog wel vastgehouden worden maar daar heeft heertje Vermeulen alweer iets op bedacht :-s .

De sonde heeft hij als alternatief bedacht wat dus het gevolg is dat hij deze niet meer met de handen eruit hoeft te trekken maar de tong dit nu doet...
Opzicht geen probleem maar als de voeding loopt kan dit gevaarlijk zijn....Zoals afgelopen nacht...ik zag dat de sonde er steeds meer uitkwam en wist dat de melk liep. Op een gegeven moment werd de lus wel erg lang en heb ik toch maar even gebeld. De verpleegkundige moest er idd snel naar toe en is de rest vd voeding bij hem gebleven.

Zolang Mats ook de ondersteuning heeft van de infl. flow (kapje op de neus) is het nog niet mogelijk om de sonde via de neus te plaatsten. Dus het blijft nu nog even een extra aandachtspunt...

Zoals jullie lezen heeft Mats een goede week en is het voor ons ook fijn, de spanningen hebben we deze week even wat meer los kunnen laten.
Wil jullie nogmaals bedanken voor alle lieve, warme woorden op deze site :handkiss: .

xxx Yvonne

454 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Sissyso

    Wat fijn dat jullie zorgen eindelijk wat minder zijn, zo kunnen jullie nog meer genieten van jullie kleine trots...

  • ipy

    Wat fijn Von dat het zo goed gaat, ik hoop echt dat hij snel met jullie naar huis mag en lekker kunnen gaan genieten, Dikke knuf!

  • WendyMW

    Super dat Mats het zo goed doet en fijn dat jullie ook even wat relaxter kunnen zijn, nog eventjes en dan hoeven jullie je geen zorgen meer te maken en mag Mats mee naar huis toe!

  • lilous

    Wat fijn zo een positieve blog!! Dat doet me erg goed om te lezen en geeft me zoveel hoop voor mijn eigen Noah!
    Geniet van jullie mannetje!

  • Dream alone

    fijn dit weer te lezen!!
    komt goed wist het van af het begin!!
    liefs

  • drebbel0

    Goedzo lieve Mats!! Wordt maar snel groot en sterk..!!

  • isse82

    Wat ontzettend fijn von dat mats het zo goed doet! Tegen de tijd dat wij onze kindjes hopelijk in onze armen houden kan Mats hopelijk ook zonder alle apparatuur.

  • Folieke

    Ik ben zo blij te mogen lezen dat Mats zo goed vooruitgaat! Nu begrijp ik pas echt wat jullie de afgelopen weken allemaal hebben doorstaan. Ik hoop dat ik even sterk als jij ben! Geniet van elk moment en hop naar het volgend vlaggetje :-)

  • happyhappy

    Haha lekker ondeugend dus :)

  • mamavanpearsje

    Wat een ondeugdje is het ook! De verpleging heeft de handen vol aan hem

  • ~Vicsje~

    Wau wat kun je trots zijn!! Hij doet het echt goed.. Nu kunnen jullie echt beginnen te genieten...

  • bo 1

    Hai meis wat geweldig om te lezen dat het zo goed gaat met mats wat een knapperd is het toch
    maar hij weet er wel iets van te maken he slim hoor om zo je sonde er uit te werken gelukkig houd zn mama het wel in de gaten.lieffie geniet van al deze mooie momenten en vorderingen.
    dikke knuf ook voor mats

  • shina


    Wat heerlijk! Wat gaat hij hard vooruit nu he! En hij wordt steeds sterker dus zal het ook steeds harder kunnen gaan! Lekker genieten met jullie manneke!

  • janoah2011

    Wat een sterk dapper kereltje is het ... go.. go

  • nouksjens

    Wat geweldig dat het zo goed gaat en dat kleine Mats zo hard vooruit gaat!!
    Geniet er lekker van samen en hopelijk kunnen jullie hem snel mee naar huis nemen!!

  • jolansen

    wat een slim mannetje is het toch Erg blij voor jullie dat het goed gaat