10 weken

ja 10 weken alweer!!!en voel me super goed.misselijkheid is weg.denk dat het toch achteraf de buikgriep is geweest.savonds wel erg moe maar dat is het ook.woensdag weer echo.ben benieuwd hoe de kleine is gegroeid.themis reageert er vaak leuk op.savonds als me buik op 6 maanden staat.zegt themis mama je heb al een dikke buik!en als ik eet doet hij voor hoe de baby ook aan het eten is.meneer is er van overtuigt dat het een meisje is.

soms zegt hij ook:de baby gaat mij wakker houden met het gehuil.en dat hij niet wil dat de baby komt.we hebben nog gelukkig nog de tijd he goed voor tebereiden,en hem overal bij te betrekken .denk als de kleine er eenmaal is dat hij er erg trots op zal zijn!!en erg beschermend.

nu op naar woensdag om ons 2 de wonder tekunnen zien.de dagen mogen voorbij vliegen.

xxx

465 x gelezen, 0

reacties (0)


  • jeska

    Ah wat lief dat thema's t echt mee maakt nu hij word vast een lieve broer!!!! Kom snel langs wij zijn ook net opgeknapt van griepje(5weken geduurd) dus nu we beter zijn komen we snel! Genieten meid!!!!

  • mamaclau

    Themis wordt zeker de trotse grote broer, de bink!!
    En de dagen mogen niet voorbij vliegen,,..... JE MOET VAN IEDERE DAG GENIETEN MEIS!!!!!!
    Dikke kussss

  • evy1985

    aaah wat leuk!!

    Spannend!
    jullie wondertje zal vast weer mooi gegroeid zijn!! :-) XXX