Zwangerschap dagboek

Gisteren via Bol.com een leuk zwangerschapsdagboek gekocht: "Mijn 9 maanden dagboek" van Pauline Oud. Echt een heel mooi boek wat je zelf kunt bijhouden. Vooral als je zelf niet zo creatief bent met verzinnen wat je elke week moet opschrijven over je zwangerschap, want het is een boek waarin je voorgedrukte vragen kunt beantwoorden, foto's in hokjes kunt plakken en natuurlijk ook zelf gebeurtenissen kunt opschrijven. Het boek ziet er mooi uit, met een zacht gevoerde kaft en een lintje voor de pagina-marker. Het kost 14,95. Ik ben er echt hee blij mee en ga het zeker elke week invullen.

Ze hebben ook een kraambezoek boek, een boek voor baby's eerste jaar, een opgroeiboek en eind 2010 komt een boekje dat heet: mijn kleinkind! Ik ben enthousiast, en nee ik heb geen aandelen, hahahaha

Voor de opa's en oma's heb ik het nijntje boekje "Opa en Oma Pluis" gekocht, dit gaan we op vaderdag geven (als ik het nog zolang verborgen kan houden natuurlijk...)

385 x gelezen, 0

reacties (0)



  • mama van sem

    Bij mijn zoontje heb ik ook een dagboek bijgehouden toen ik zwanger was, en ik ga er nu ook weer een bestellen, is leuk om naderhand alles te lezen. Groetjes Angele