21weken en 2 dagen

Selam ailekum,

Ik merk dat als ik een druk weekend gehad heb, dan moeilijker de werkweek door kom! Gelukkig werk ik maar halve dagen.. maar het vroege opstaan en de kids dat breekt me soms op.. Mijn eigen kind kan ik gelukkig wel goed "hebben", nog beter zelfs ik geniet met haar elke dag! Ik heb voor haar al mijn energie subhanallah :)

ik ben 21 weken en 2 dagen en moet zeggen dat het nu wel erg lang gaat duren haha, ik weet nog dat ik dat ook met mijn vorige zwangerschap had. Met 20 en 30 weken heb je even een moment dat het wel wat sneller mag gaan... nu ik dus ook weer.... ik kan niet wachten om mijn kleine meid te zien insaAllah. Misschien speelt het ook wel mee dat ik nog steeds gewoon heel bang ben dat er "iets" niet goed is,,, het is ook zon wonder elhamdulilah ik ben God zo dankbaar dat kan ik niet in woorden uiten...

De 3 zwangere collegas (2, zijn 3 weken verder en een is al 7,5 maand zwanger) die zijn er alle 3 niet.. voel me nu best alleen haha :p 2 zijn gewoon erg ziek, echt vreselijk om te horen.. en ik voel me dan ook ech gezegend dat ik behalve moeheid helemaal geen gekke of gevaarlijke kwaaltjes of kwalen heb!

Maar ik zeur wel want die zwangerschapsbroeken drukken zo tegen mn maag aan dat ik soms bijna flauwval, misselijk ben en dagelijks problemen met mijn ontlasting heb... ik vind het zo vreemd??

Naja nog 19! weken (het voelt als een eeeeeuwigheid, dan zitten we alweer in de winter!) en dan gaat t gebeuren... wel spannend weer bevallen enzo :)

Oh ja, ik ben t weekend naar een voorstelling/concert geweest van Maher Zain een islamitische zanger die liederen zingt over het geloof, en onze schepper en onze profeet en alles om ons geloof heen! wel super leuk gehad met mn lieve man! Maher heeft een nieuwe cd, en die heeft die voor me gesigneerd wel supertof om hem te ontmoeten.. al voelt het niet anders dan dat ik met mijn broer spreek of elk ander "normaal" persoon.

Oke dat was het :)

Selam Ailekum, Liefs

387 x gelezen, 0

reacties (0)


  • oumliyanah

    Wat apart dat het voelt alsof de tijd zo langzaam gaat! Vooral omdat het de 2e is, maar Mischien is dat omdat er toch een tijd tussen Adisa en dit kindje zit... het voelt dus weer heel erg nieuw natuurlijk!!

    Bij Liyanah voelde het voor mij ook als een eeuwigheid en ik werd gek van ongeduld....terwijl deze zwangerschap zooó ontzettend snel is gegaan voor mijn gevoel!!!

    Maar goed.. Je bent al over de helft, dus voor je het weet heb je je kleine spruit in je armen! =D

  • OemFirdauws

    Salaam aleikoem,
    Ik herken jou verhaal wel, ondanks dat ik super druk ben...mag de zwangerschap van mij ook wat vlotten hahaha. Ik ben bijna 21 weken, maar ik waggel nu al hahahah. Hoe gaat je het in de rammadan doen, ga je insa allah gewoon vasten?

    Wa aleikoem a salaam,
    Oem Firdauws