8 weken en 3 dagen

Alweer een week verder. Bij mijn vorige zwangerschap is het hartje gestopt met 8 wkn en 3 dgn. Wel spannende dagen nu. Voel me goed, nog steeds misselijk en pijnlijke borsten. Mijn darmen zijn gelukkig een stuk rustiger. Donderdag 11-11 de 2e echo. Als we dan weer een kloppend hartje zien, dan heb ik het volste vertrouwen. Het voelt nu toch al anders aan dan de 1e keer.

We gaan gewoon lekker genieten.

474 x gelezen, 0

reacties (0)


  • chipa

    en hoe was de echo? Alles in orde?

  • mama2be

    dat komt vast wel helemaal goed, geniet maar lekker en probeer je niet teveel zorgen te maken. Voor je het weet ben je vast die grens van 12 weken voorbij. veel liefs

  • baby~love

    Het is gelukkig bijna donderdag... wat zal het heerlijk zijn om dan je kleintje weer te zien! Geniet ervan, het gaat vast allemaal goed deze keer, je bent nu al een flink eind op weg naar de 12 weken... ik gun het je zo!!
    Liefs, Janneke

  • chipa

    Met de hormonen zit het dus wel goed en dat is een goed teken toch. Op naar de 2e echo en dan lekker gaan genieten.