Afgelopen zondag was Luca alweer 4 maanden! Het gaat zooo hard! En hij wordt steeds wijzer, zo geweldig om alle ontwikkelingen van je baby te zien.
Hij lacht naar iedereen en hard ook!
Als we hem op zijn buik leggen wil hij zich al telkens afzetten, hij zet met n knietjes af en gooit dan zn kontje omhoog! Hij komt niet vooruit hoor maar is er wel mee bezig!
Als we een vinger van ons op zn mond tikken dan gaat hij geluid maken, hij weet precies dat dat een gek geluid maakt!
Hij brabbelt de hele dag door: Dapdapdapdapdapdap! Zo geweldig haha!
Ik geef hem ook af en toe een fruithapje, de eerste keer moest hij soms wel een beetje griezelen hoor haha, zo'n grappig gezicht.
Ook maakt hij heerlijke nachten. Ik had al eens geprobeerd om te stoppen met de fles van 23u. Helaas werdt hij toen rond 4u in de nacht wakker voor zn fles. Ik vond het juist zo heerlijk dat hij 's nachts niet meer kwam haha! Heb hem toen maar snel weer gewoon zn fles gegeven om 23u. Nu tegenwoordig slaapt hij van 23u tot 09u!! Hij is dus flink aan het uitslapen! Dus gister maar zn fles van 21u als de laatste fles gehouden. Zo kwam hij op maar 4 flessen uit. Meneer slaapt gewoon tot vanmorgen 08u!! Had dit niet verwacht hoor! Heerlijk zo!
Moet 2 december weer naar het CB dus ben benieuwd!
Afgelopen maandag ben ik naar de doktersassistente gegaan voor de Mex.griepprik. Ik had een oproep gekregen ivm mn longembolie. Eerst had ik besloten om hem niet te halen maar aangezien de meeste dodelijke gevallen mensen zijn met longproblemen en mijn longen er zo'n beetje aan flarden hebben bijgehangen heb ik me toch bedacht.
De assistente vroeg me hoe het nu ging naar aanleiding van 2 weken geleden toen ik het zo benauwd had en doorgestuurd was naar de spoedeisende hulp..
Ik zei dat het nog hetzelfde ging dus daar schrok ze van, ze zei: dus dat betekent dat je nog steeds regelmatig benauwd bent? Uhmm ja..
Het zat haar niet lekker want het hoort niet zei ze! Ze ging direct met de dokter overleggen en kwam terug met: Neem maar plaats in de wachtkamer want de arts wil je echt even zien!
Zat ik dan.. Onverwachts. De dokter me weer nagekeken, controles gedaan maar kwam er weer niet achter wat het was, net als een paar weken geleden.
Hij zag dat ik in maart pas een controle had bij de longarts, dat ond hij veel te lang duren en wilde dat ik deze week nog door de longarts gezien werd.
Kon dus gistermiddag al terecht, longarts deed dezelfde controles maar kwam er ook niet uit.
Moest toen een CTG laten maken en een longfoto. Vanmorgen vroeg moest ik me weer melden in het ziekenhuis voor een longscan. 9 december moet ik een longfunctietest doen en een uur later weer naar de longarts voor alle uitslagen..
We blijven zo dus maar een beetje aanrommelen!
Ben bang dat ik voorlopig wel in die medische molen blijft hangen.
Ben dat zo zat maar goed, moet maar positief blijven bekijken anders gaat het alleen maar slechter.
Geniet volop van mn kleine mooie ventje, ben blij dat ik daar moeder van mag zijn!!
Inmiddels zijn we ook verhuist, afgelopen weekend was het dan eindelijk zo ver.
Na 7 maanden flink geklust te hebben is het bewoonbaar verklaard!
Er moet echt nog best veel afgewerkt worden maar het is al een heel eind!
We zijn met de meubels nog niet helemaal compleet maar het is te doen.
Eettafel is er nog niet, bankstel en ons bed nog niet.
Bed laten we ontwerpen dus daar gaat wat meer tijd overheen.
Op de grond slapen we ook wel hoor maar zal leuk zijn als het toch af is.
O ja, we hebben nieuwe meubels gedaan omdat de nieuwe bewoners van ons "oude" huis alles hebben overgenomen!! Had anders nooit nieuwe meubels gedaan hoor want we hebben ze pas 3,5 jaar.. Maar vond het nu wel een goed excuus voor nieuwe meubels haha! We beginnen dus echt helemaal opnieuw!
Nu maar hopen dat we hier flink kunnen gaan genieten van alles. Ben er in ieder geval druk mee bezig haha!
reacties (0)