Eerste babykleertjes gekocht!

vandaag ben ik met de vriendin van mijn papa naar het wijnegem shoppingcenter geweest en daar heb ik de allereerste babykleertjes gekocht voor mijn dochtertje! ik heb zelf niets moeten betalen omdat het een cadeauke is van mijn paps en zijn vriendin. wow, zo'n schattige spullen gezien en gekocht. veel bodykes, 2 kleedjes, een mutsje, sokjes en een vestje. ben er heel blij mee! sebiet ga ik naar mijn schoonmoeder om haar de kleertjes te laten zien. de vriendin van mijn papa heeft voor bij hun thuis een kinderreisbedje gekocht. binnenkort gaat ze met mijn papa ook nog een kinderautostoeltje kopen zodat ze ons kindje regelmatig kunnen komen halen.

571 x gelezen, 0

reacties (0)


  • koffieleutje

    Wat heb jij het lang volgehouden zeg om niks te kopen..... Ik heb al weken een soort koopziekte ;)
    Ik hoop wel dat je er herlijk van genoten hebt !!!
    Xxx

  • jjp

    leuk als jeje éérste babykleertjes gaat kopen ik moet je zeggen bij ons komt nu de 3de maar echt waar ik heb aleesn wat nieuwe rompertjes en mijn vriend heeft dan wat nieuwe kleertjes gekocht maar ik ben er erg trots op op de spulletjes die we voor deze kleine meid gekocht hebben en ook nu hebben we weer best wat gehad van vrienden om ons heen echt leuk is dat.
    Ik zie net dat jij ook al weer 25 weken bent wat gaat het toch vlug geniet maar lekker van alles wat er om de zwangerschap bij hoort en laat je maar lekker verwennen door je vader en zijn vriendin.
    gr. jacqueline