Morgen de 20-weken echo

Lief, klein ukkie

Morgen is het dan EINDELIJK zover: Dan hebben we de 20-weken echo en kunnen we jou eindelijk weer eens bewonderen. Papa denkt dat jij een meisje bent, mama denkt een jongetje... Nog 1 nachtje slapen dan weten we het.

Het belangrijkste is dat je gezond bent!! Mama is stiekem best al een beetje zenuwachtig voor morgen. Dit komt ook omdat ik afgelopen week van twee mensen heb gehoord dat hun kindje een ernstige afwijking heeft. (Dit is bij allebei de kindjes ontdekt tijdens de 20-weken echo) Dan wordt je er wel weer even bij bepaald hoe een groot wonder het is als alles medisch gezien in orde is...

Mama is de laatste tijd niet zo actief geweest op BB. Dit omdat (mijn) opa is overleden... Mama was erg verdrietig en er moest veel geregeld worden. Gelukkig heeft mama nog wel aan opa kunnen vertellen dat jij onderweg bent. Hier zijn we dankbaar voor! Tijdens het condoleren moesten papa en mama ook eventjes lachen. Een (voor mama vreemde) mevrouw wenste mama succes met de laatste loodjes! Nou, die duren nog tot maart hoor mevrouw.

Verder gaat alles goed. Mama heeft nog steeds zetpillen tegen de misselijkheid. Vorige week dinsdag had mama slaapdienst op het werk en was ze haar zetpil vergeten. Dom! Woensdag was mama erg misselijk en heeft ze weer heel veel moeten spugen. Hopelijk was dit een eenmalige actie... Wel is mama nog steeds erg moe.

Het lijkt wel of mama's buikje met de dag groeit. Mama heeft de laatste weken flink wat positiekleding ingeslagen...

Morgen gaan we weer shoppen voor jou! We hebben nog een box + boxkleed, een badje en een babyfoon nodig. Ook heeft mama een leuke verzorgingstas gezien van Lief! die ze graag wil hebben. En natuurlijk gaan we morgen roze of blauwe kleertjes voor jou kopen ;-) We hebben er zin in!!

Zaterdag hebben we verf uitgezocht voor de babykamer dus papa kan gaan schilderen. Begin januari komen de meubeltjes voor in jouw kamertje dus papa heeft nog even de tijd.

Zo, dit was het voor vandaag... Mama gaat in huis aan de slag. Morgen meer!

Ga je vandaag weer zo lekker veel bewegen als gisteren? Daar geniet mama zooooo van!

Liefs mama XXX

423 x gelezen, 0

reacties (0)


  • dorothee

    hi hoe is de echo geweest?
    liefs Do

  • MamaLove76

    Veel plezier vandaaag met de 20 weken echo, en hopelijk gaat het bij jou in het buikje allemaal wel goed. Erg voor die kenissen waarvan de echo's niet helemaal vlekkenloos gingen, en sterkte met het verlies van je opa. Gr.

  • Pinguin

    Veel plezier morgen!

  • Waiting4u

    Gecondoleerd met je opa. Fijn dat je het hem nog wel kon vertellen dat je een klein wondertje verwacht.
    Geniet van de echo..
    Liefs

  • Bloem28

    Gecondoleerd met het verlies van je opa! sterkte!

    En met die echo gaat het vast helemaal goedkomen en dan heerlijk shoppen! Geniet maar lekker, knuffel

  • miracle-mommy

    lief geschreven... nog gecondoleerd en veel plezier morgen!!