Elke dag een beetje meer haat hier op BB.

De een, doet 100x perdag een vraag stellen over zijn of haar kind, net alsof diegene zelf niets kan bedenken. De ander zeurt alleen maar over hoe zn kind huilt of iets niet goed doet, Nog een ander loopt je eerst dood te vragen wat je voor kleertjes wil hebben en of ik me bankrekening nummer kan geven zodat ze het ken overmaken, vervolgens hoor je daar niks meer van.. Mensen die grote leugens in een van hun blogge zetten misschien voor aandacht,

mensen het is maar een site.......... zo klaar met al deze neppe vrouwe die doen alsof ze belangrijk zijn. voor de echte onder ons.. voeg me toe op hyves ofzo www.tanieet.hyves.nl ben totaal klaar met BB!

359 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mama van kindjes Br.

    Ik heb geen hyves ik hoop wel dat je hier op blijft

  • mama van kindjes Br.

    Ik heb geen hyves ik hoop wel dat je hier op blijft

  • mama van kindjes Br.

    Ik heb geen hyves ik hoop wel dat je hier op blijft

  • mama-van-L-en-D

    Heb helaas geen hyves maar ben het met je eens! Liefs

  • nicole1983

    Ben er helemaal mee eens.. die sommige hebben de hele dag niets te doen ofzo.. volgens mij wordt het alleen maar drukker als je moeder wordt. .

  • rilana

    heb helaas geen hyves maar wil wel graag contact met je krijg t op mn zenuwen van de ria blom experts en de voetenwrijvertjes groetjes nicole heb wel facebook als je dat hebt de naam is nicole hamers

  • LostLuna

    Heel, heel waar maar meestal sla ik dat soort vragen gewoon over omdat ik me anders dood zit te ergeren :)

  • JI..

    En zo is het! Ben het helemaal met je eens..

  • gjelinas mommy

    jaaah echt he ik heb je op hhves als goed is

  • Mama-van-7-wondertjes

    ja je hebt groot gelijk