3D echo filmpje !!



Original Video - More videos at TinyPic

onze 3D echo-film. Eerst is het wel ff gewone echo om de metingen enzo te doen.
Ons klein spook was tijdens bijna gans de echo aan het drinken, grappig om te zien :D
Morgen een uitgebreide blog zoals ik vrijdag al beloofde maar ik ga nu de rest van de avond zetelhangen, ons 'relax'weekend was niet zo relax als verwacht, is eigenlijk een shopweekend geworden dus nu wel doodmoe natuurlijk :)

534 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Miss-angellisch-mommy

    Geweldig !!

  • mama van Jasper

    Echt een mooi filmpje. Super!!
    Wij doen geen 3d echo, maar hebben morgen wel een groeiecho, dus spannend weer....
    Greetzzz Marly.

  • irisjeuh0

    hey ik heb pech gehad als ik 31weken was kwam ineens mijn gyn van heb je nog geen 3d echo gehad ik dacht zot te worden ik had daar dus recht op op iets was ik graag eens wou doen maar wat bleek die man kon toch niet want hij is zwaar ziek dus ik kan het op men buik schrijven. vind het erg van die man hoor maar mijn gyn zou wel wat verstrooid geweest zijn.
    en je kindje kan er inderdaad wat van van drinken zeg maar is toch supper om mee te maken vind het echt zo ontzettend lief.
    groetjes

  • Tieske74

    Van wie heeft ie dat wipneusje??

  • scratje

    moh zie hoe lief.
    echt een super filmje
    juist voor die echo's opnieuw te krijgen wilk al weer een kindje *bloos*
    en zo een mooi gezichtje:o dit was hier nooit gelukt,ze zat telkens met haar handjes voor haar gezichtje :d
    geniet er maar dubbel en dik van

  • Mama_

    oh wat een snoesje!!!! erg lief!!!

  • mama van kindjes Br.

    zo mooi en lief.