Vandaag is de dag!

Vandaag is de grote dag van de BB-mini-meet. Vanmiddag ga ik met Zoey naar Beau, oh nee naar Esther ;-). Heb er veel zin in en vind het natuurlijk ook een beetje spannend. Want leuke berichtjes uitwisselen is nog altijd heel iets anders dan live met elkaar kletsen. Maar desalniettemin heb ik er zin in. Wordt vast een gezellige middag. Hoop alleen dat Zoey zich een beetje gedraagt, die heeft nogal de neiging om in een vreemde omgeving echt alle aandacht van mama op te eisen en dat vind ik nogal vervelend. We shall see!

En met m'n ei is het deze cyclus, ondanks de vreemde lichte test tussendoor, toch nog helemaal goed gekomen. Twee positieve ovulatietesten, een op dag 15 en 1 op dag 16. Op tijd ons huiswerk gedaan, goed gesprek gehad met moeder natuur en nu maar hopen op het beste. Tussendoor lekker op vakantie en dus ook geen tijd voor stress. Voor nu heb ik er weer alle vertrouwen in. Oh en Angel, ik weet dat jij steeds de CB testen promoot, maar die vind ik zo belachelijk duur. Tis wat gedoe met die merkloze testen maar uiteindelijk doen ze wel wat ze moeten doen. Ze zullen heus beter en duidelijker zijn maar na 9 rondes zou het me al een klein kapitaal hebben gekost haha.

413 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Miss-angellisch-mommy

    Hahahah ja ik heb aandelen in die CB testen hahaha. Ze zijn idd belachelijk duur maar ze zijn wel een stuk duidelijker. Gelukkig is het helemaal goed gekomen met ei deze maand. Ik ga weer voor je duimen, laten we hopen dat het dan eindelijk 4 ons raak is.

    Heel veeel plezier met je BB vriendin! Dikke kus aan Zoey!

  • hengeltje

    veeeel plezier vanmiddag.. ik ga gewoon voor de kruitvattesten, goedkoop en heeel betrouwbaar. Niet voor NOD meer testen scheelt ook geld maar is ooo zooo moeilijk he hihihihi
    succes weer met wachten!!

  • mamoeschka

    Hopen dat Moeder natuur er deze maand zin in heeft!!!