Gooooodmorning meissies! Daar ben ik weer, live vanuit huize Sunspot. Mijn dochter vond het nodig om errug vroeg wakker te zijn vanochtend. En hoewel het mijn uitslaapdag is (zaterdags staat m'n mannetje vroeg op voor Zoey en ik doe het zondags en natuurlijk de rest van de week) .... moest toch plassen dus ben er maar uit gegaan.
Zoey is lekker naar de Little People aan het kijken (heb d'r al een half uur niet gehoord hihi) en ik ben maar aan de koffie gegaan (kan net zo goed een infuus aanleggen.....lijk wel verslaafd).
Zal ik jullie het grote nieuws vertellen?
IK BEN..............
NOG STEEDS NIET ONGESTELD.....
Dat geloof je toch niet? Vier dagen overtijd en niet zwanger. Ik lees het zo vaak hier en dan ben ik altijd zo blij met mijn superregelmatige cyclus. Dan hoef je dit soort dingen in ieder geval niet door te maken. Echt, al vanaf m'n pubertijd ben ik net een zwitsers precisie-uurwerk. Slechts 1 keer ben ik ietsje later geweest dan normaal, 1 keer. Toen ik in een jonge en onbezonnen bui iets te ver was gegaan met m'n eerste vriendje en hartstikke bang was om daar zwanger van te zijn geraakt. Dat leverde toen een cyclus op van 32 dagen.
Heb nog wel een klein beetje hoop dat het vandaag toch nog komt want m'n temperatuur was net iets lager dan de afgelopen dagen. Maar ja, het was ook een uur vroeger dan anders, geen idee of dat dan normaal ook zo is. Heb geen test meer gedaan. Nee, niet omdat ik ineens m'n testverslaving in de hand heb, puur omdat ik geen testen meer heb. Als er de komende uren geen bloed gaat stromen dan duik ik vanmiddag nog wel even de kruidvat in voor een 2 v 5 test.
Ik weet dat een paar van jullie me hebben aangeraden een duurdere test te doen en dat wil ik ook wel maar dan wil ik toch eerst op z'n minst een kleine aanwijzing hebben dat ik misschien zwanger ben. Ik sponsor de Nederlandse testindustrie al voldoende momenteel hihi.
Pfffff, wat een gedoe is dit zeg!
reacties (0)