Verloskundige geweest

Weer naar de verloskundige geweest vanochtend alles leek goed maar nogsteeds net zoals vorige week in een stuit,hopelijk komt daar nog verandering in! Loop 3 weken voorop in groei dus dan zou de baby al 36 weken zijn qua groei en dan komen ze vast te liggen dus we zullen moeten afwachten. Zonet nog ff met de zwangerschapsdiabetische verpleegster gebeld en de suikers lijken goed te gaan op een paar pieken na(toen was ik aan het werk,dus spanningen en stress veroorzaken mijn pieken,,verklaarbaar dus!!) Nu voor vandaag weer ff rustig aandoen straks christa weer ophalen van school en dan volgende week weer naar de internist en de gyn. weer groeiecho.

Volgende week nog ff 2 volle dagen werken en dan zit het erop....verlof!!

Nu ik aan het idee ben gewendt vindt ik het ook wel lekker.

Harde buiken vallen opt moment mee,volg de adviezen op van het ziekenhuis en inderdaad als ik me druk of chaotisch voel of ik doe teveel kondigen ze zich weer aan dus weet waar het aan ligt,deze dame is dus rustig aan het doen knap hoor van mezelf vindt ik zelf want zo'n type ben ik niet ben niet zo'n stil zitter,dus geef mezelf ff een schouderklopje,haha.

Ze laten me niet tot 40 weken zwangerschap doorlopen als ik die pieken hou dus mijn voorgevoel dat ons mannetje eerder zal komen zal mss wel waar worden als ik maar niet ingeleid wordt op christa haar verjaardag dan moet het op een andere dag,haha zei is 7 juli jarig dus we zullen zien!!

414 x gelezen, 0

reacties (0)


  • chethadragon

    goed luisterre naar je lichaam hor, en hoop dat de kleine zich nog ff snel draait

  • mama.van.sem

    Hopen dat die nog draait!
    En mooi dat je suikers allemaal goed gaan! Dat zal ook wel een goed gevoel geven.

    Nog even werken en dan zit dat erop, dan kun je het lekker rustig aan doen!