Gerustgesteld en nu is het echt!!

Wat was ik bloed nerveus zeg! Wauw! Boys bij opa en oma achtergelaten met een smoesje over werk...ja het is wat..maar we gunnen deze ietwat oudere generatie wat minder slapeloze nachten. Want als oma het weet gaat ze zich weer zorgen maken...ach ja.. Nog ff rekken!

En daar zat ik maar te wachten, natuurlijk liep alles weer uit maar toen mocht ik! Wat een vlotte tante, heel leuk en erg vrolijk. Echo gemaakt en een wonderfullll mooi hartje, vruchtje en dooierzakje! Wauw, heel echt! En echt nog steeds 1! Toch wel onwijs bijzonder!

Verrassend was dat in de computer stond dat ik ziekte van Crohn had (?!?!?!?!!?) en de Partiele mola en Asherman stonden er niet in...vreemde toestanden af en toe daar! Maar madam bleef opgewekt en alles was goed! Heb wat overgewicht, haha..Ja alsof ik dat niet weet. Dus nu plots procedures voor, vorige zwangerschap net zo zwaar, maar goed. En met 26 weken keer extra suikerprikken met vies drankje.

Dat komt later wel. Eerst moeten we van mevrouw na denken over combinatietest. Maar daar zijn we al over uit. Doen we niet. En over 2 weken weer komen...ff wennen na een tweelingzwangerschap, ik krijg niet elke week een echo, hihi! Das ff nieuw voor me! Maar over 2 weken, vooruit, toch nog wel eentje en dan pas bij 20 weken! Nooit over nagedacht dat de meeste vrouwen zolang op echo moeten wachten. Best raar eigenlijk!

Mark direct gebeld met goede nieuws en die gelijk vriend sms'sen, dus helemaal happy! 1 van de tweeling heeft het al prima in de gaten en roept al dat mama baby in de buik heeft?!!? AAAH, die vangt veel op zeg!

Kortom, happy mama!

591 x gelezen, 1

reacties (0)


  • sterremunt

    Helaas dus. Geen kloppend hartje meer en volgende xxxweek bevallen....shit en kut en verdrietig.

  • sterremunt

    He he kom wat meer tot rust inside...al hoewel mijn energiepeil wel stijgt!! Morgen echo, zin in! Zowel Markie als boys gaan gezellig met me mee!!!! Combitest doen we toch niet!

  • sterremunt

    Gisteren heerlijk gedanst!!!!!! HEERLIJK!

  • sterremunt

    beetje down, nog steeds niet dat gelukzalige gevoel. Maak me teveel zorgen. Moet echt ff alleen tot mijzelf komen en dan ontspannen ofzo...of is dit ook hormoniaal??

  • sterremunt

    poeh...stomme hormonen. Heb nu bedacht dat ik ze heb en dat geeft al wat rust. Was het ff vergeten, hihi! Maar na wat hysterisch gedoe van mijzelf dacht ik: ??? O ja...Wel lastig hoor. Verder misselijkheid bijna over. Heel af en toe nog ietsjes. Ik eet iets meer en ben verder wel wat fitter aan het worden. Maar het wisselt nog al! Schoonouders weten het, waren stil en zeiden niet veel. En verder zijn Mark en ik eigenlijk heel nuchter en moeten we nog ff het besef krijgen. Soms voelt het echt en dan weer heel gek! We blijven nog ff voorzichtig maar het loopt tot nu toe als het trein. Das fijn!!! Nu boys in bedje droppen en moeke dutje op de bank!

  • sterremunt

    poeh, teveel heen en weer gevlieg, merk ik wel hoor, zucht!!!

  • chantalw1979

    Wat een geweldig goed nieuws, van harte gefeliciteerd!

  • giegelbekje

    mooi dat je gerustgesteld bent nu kan je gaan genieten van het mooie wondertje in je buik!! xx