YEEEY 5 weken en 1 dag! ( nu de rest van de weken nog!)

Wat heerlijk om 5 weken en 1 dag ver te zijn, vorige keer was het maar 5 weken toen onze nachtmerrie uit kwam.
Ben ik blij dat we 5 weken voorbij zijn, het geeft mij wat meer vertrouwen dan eerst... toch blijft er in mijn achterhoofd rond spoken dat het wel altijd fout kan gaan!
Gisteren de Huisarts gebeld en kan maadag 9:10 langs komen, is kijken wat hij kan doen en of ook kan controlleren, zou wel fijn zijn! vandaag bel ik toch ook de verloskundige om een echo te laten maken nu al zoveeeel zin in!

Zat van de week al stiekem te kijken naar leuke ideeen voor de babykamer (krijg er kriebels bij dat idee!) en ook naar leuke ideeen om onze familie te gaan vertellen,
- Tompoucen met de echo erop en die dan heel onder de neus schuiven,
- Doosjes tampons met een briefje erbij deze heb ik de komende ... maanden/weken niet meer nodig,
- Fotolijstje met de tekst erin: je kunt mij nog niet zien je kunt mij nog niet horen maar mag ik in januari in dit lijstje komen ? ,
- Een boekje met aan de binnenkant de tekst Ga maar alvast oefenen met voorlezen, want in Januari kom ik naar je luisteren. 
echt allemaal super leuke ideeen, de moeder van Jay weet het al wel omdat we onze mond vorige maand al niet konden houden en jay zat toevallig met zijn moeder te bellen toen ik binnen 10 sec al positieve test in handen had ( zijn broer en zusje waren die dag ook jarig hoe mooi is dat)

Gisteren mijn eerste Examen gehad, Nederlands, en we mochten alle antwoorden  op een kladblad mee naar huis nemen en heel slim ons cijfer al kunnen berekenen zo ongeveer en ik zit nu op cijfer 6.0 tot 7.5 hoe mooi si dat!
Nu de rest van de vakken nog, Engels Maatschappijleer Biologie en Economie.. ben benieuwd ik ga mij niet druk maken en vooral nu neit stressen!
Slagen doe ik dit schooljaar toch niet !

Gisteravond al om 23:00 naar bed gegaan is heel wat anders dan 2:00, mijn vriend werkt in ploegen diensten dus geen ritme! en ik werd dus vannacht al regeltmatig wakker, en idd ook al 2 weken last van gekke en rare dromen, maar vanmorgen om 05:30 werd ik dus klaar wakker ?! what the heck!!

ohja ik vergeet af en toe mijn extra vitamines te nemen.... heel erg onhandig vooral deze week.. wil dat alles goed gaat en niet dat straks iets niet goed is en dat ik mijzelf dan ook de schuld ga geven ervan..

Vandaag ga ik heerlijk genieten van het mooie weer en gisteren hebben we ons belastinggeld al gekregen dus vandaag maar is meteen de stad in duiken voor ons allebei, jay die moet helaas werken van 7:00 tot 15:00 vanavond heerlijk koken voor ons, god wat voel ik mij gelukkig!!

nou dat was wel weer een blogje... echt heerlijk om even hier alles te kunnen uitschrijven/ van mij afschrijven.

449 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Chantal Van De Guchte

    Moeilijk he om het te verbergen voor iedereen. Ik wil het van de daken schreeuwen maar wij hebben het alleen verteld aan schoonfamilie en beste vrienden. Mijn ouders weten het nog niet is een beetje moeilijk want denk niet dat ze het gelijk helemaal fantastisch gaan vinden dus als ik 3 maanden ben ga ik het hun vertellen. Zit je nog in je examenjaar? Lekker ook dat vakantie en belastinggeld lekker sparen. Ga jij al spulletjes kopen voor de baby? ik ben een beetje bang nog om al spullen te halen.

  • xxxdaanxxx

    Geniet ervan, ik ben blij voor je!

  • Loving my Kids

    fijn dat alles goed gaat!

  • Alyne

    Gefeliciteerd met je mijlpaaltje. Hier geen MK gehad maar ook bang dat er iets mis kan gaan. Maar ik denk dat dat normaal is en als je je er niet door laat overheersen komt het vast goed.