Update tp cryo

na dinsdag op echo geweest te hebben moest ik s avonds een spuit zetten met pregnyl maar ik had van het ziekenhuis geen voorschrift meegekregen omdat de dokter die de echo gemaakt had dacht dat mijn eisprong al geweest was,uit de bloedresultaten bleek van niet :-o maar onze apotheek had geen voorradig dus ja dat betekende dus gewoon wat meer op echo gaan.ik had het ziekenhuis dus dinsdagavond nog een mailtje gezonden maar geen reactie tot de donderdagmorgen,de dokter vroeg of ik nog eens kon langskomen voor een echo,ok rond 11u was ik daar ik had een andere dokter die de echo maakte en wat zag ze,een mooie eicel van 20mm groot,mooi van structuur en geen dof zicht het baarmoederslijmvlies was ook dik genoeg en mooi opgebouwd in 3 lagen dus kon ik dezelfde avond alsnog een spuit pregnyl zetten als de bloedwaarden goed waren.dus terug bij de apotheek,geen pregnyl voorradig ook bij de leveranciers loopt de wachttijd op tot min 11DAGEN,na 7 apotheken opgebeld te hebben heb ik dan toch nog een spuit gevonden,ondertss was het bloedresultaat binnen en alles was ok dus de tp zou kunnen doorgaan op vrijdag 20 april,nu maar duimen dat ons ijsprins/sesje het overleefd.

groetjes stefanie

428 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mopke35

    mooie dag 20 april, ons zoontje wordt dan 2 jaar en wij op echo. Dus, dat ontdooien zal zeeeeeeeeeeeker lukken en dat wordt een prachtbeebje.

  • vrouwtjetheelepel

    Ja de pregnyl is al vanaf januari slecht/bijna niet leverbaar echt belachelijk! Fijn dat je nog wat heb gevonden. Succes!