37,5 w... komt ie of komt ie (nog) niet..?

Dag dames! 

Ik ben er weer met een klein blogje: ondertussen zit het werk er op en stel je voor, ik moet weer even afkicken... Heb ik maanden thuis moeten zitten, weet ik nu na even weer te werken, niet goed meer hoe ik mn dagen kan vullen. Gek hé... EN IK MOET ECHT BEZIG BLIJVEN... want de tijd gaat opeens zooooo traag. Je raadt het al: er is der hier eentje wat ongeduldig aan het worden... Iedereen rondom me maakt me ook gek: mama, schoonmama, zus, vriendin,... allemaal lijken ze te weten dat ik te vroeg ga bevallen en zitten ze continu te vragen of ik al iets voel. En dat kruipt zoooo makkelijk in mn koppie hé... Ik voel heel duidelijk dat ons kleintje al een stuk lager zit, maar verder heb ik nog geen ECHTE tekenen zoals slijmpropjes die loskomen, echte voorweëen enzo... 
Nu ja, gisterenavond weer controle bij de gyn, daar zouden we het wel te weten komen. En ja hoor, weeral zit mijn voorgevoel toch juist: het is nog niet voor meteen hoor... Is zeker al wat ingedaald, maar nog niet volledig, heb een kleine cm opening, maar baarmoederhals is zeker nog niet rijp genoeg om het nu op korte termijn te verwachten. Mijn bekken en buikspieren zijn te sterk volgens de gyn, dus hij denkt dat ik 6 dagen overtijd zal gaan... PHOE, mag er niet aan DENKEN! Ik verdenk er hem ook wel van dat hij dit nu zegt om mijn ongeduld gewoon te temperen... Maar voor heel meteen is het nog niet dus. Nu ja, ik weet het hoor, dit is niet meer dan een luxeprobleempje: ons zoontje stelt het prima, 46 cm en 3160 gr waarmee ie perfect op het gemiddelde zit blijkbaar... Hij zit daar nu nog lekker, dus kan ie er alleen nog wat sterker op worden hé, en dat is inderdaad het ALLERbelangrijkste!! i know... maar ik ga me nu wel afschermen van iedereen die mn hoofd op hol wil brengen met foute voorspellingen. 

Volgende week komen ze in onze nieuwe badkamer een gietvloer leggen. 5 dagen op rij zullen hier werkmannen staan om 7u30 en dat goedje stinkt heel fel, dus moeten we heel de week beneden slapen met ons matras op de grond (slaapkamer ligt net naast de badkamer...). Dat wordt super: 38w ver en op de grond moeten kamperen, rug nog wat meer pijn doen, er elke dag heel vroeg uit en dan moet ik thuis blijven want die werkmannen lopen hier rond... wat ga ik in hemelsnaam heel die week doen zeg? Voor de baby is eigenlijk alles klaar, ons huis staat netjes... Mijn mama en een vriendin die niet werkt komen al eens op de koffie... Jullie nog tips om me thuis bezig te houden? 

Volgende week donderdag weer controle in het ziekenhuis.... hopelijk is er dan al iets meer veranderd daar beneden :-). 
Dag lieve schatten, en VEEL succes aan de andere vriendinnetjes die ook op bevallen staan! 

Xx

503 x gelezen, 1

reacties (0)


  • ikila

    Spannend meis! Ik hoop voor je dat de kleine zich snel aandient!

  • mirre

    ja het einde is inzicht en dan heb je je kleine wondertje in je armen.
    Verbouwen en zer geen zwanger zijn is nie gemakkelijk hé wij hadden dit ook ik moest met mijn dikke buik de ladder op want er was nog geeen trap en beneden lag er ggen vloer, nu kan ik er om lachten maar toen niet hoor want heb zo mijn voet gebroken en de laatste drie weken en nog drie weken na de bevalling was met de krukken, amai ze.
    Geniet nog maar van je laatste dagen want voor je het weet ligt dat kleintje in jullie armen

  • joni1980

    ja laat je niet gek maken hoor! Maar sjee thuisblijven in die situatie MET werklui en MET werkzaamheden....brrrrrr...moet er niet aan denken! :) Kun je niet ergens wegkruipen met een goed boek? Kan niemand je ontvoeren naar een relaxte plek van waaruit je nog goed het ziekenhuis (toch?) goed kan bereiken voor je bevalling??

    Want het kan snel gaan hoor. M'n gynae vertelde ook dat ie nog niet was ingedaald (vorig jaar bij m'n eerste) en zei nog tot over 2 weken "want dat haalt u nog wel". Hij is toen die week nog razendsnel geboren! Geniet dus van deze laatste momenten zwangerschap inderdaad! Want je gelooft 't nu niet maar je mist het straks wel een klein beetje hoor ;). Al gaat er niks boven je kleine snoesje vasthouden! Heel veel succes, sterkte en mooie momenten nog gewenst! Het gaat helemaal goed komen! xxx

  • Shiva

    Hoi hoi, laat je niet gek maken door alle vragen. Ja makkelijker gezegd dan gedaan, weet ik. Zeg anders dat je al die vragen e.d. niet wil. Jij wordt er alleen maar onrustig van. Wel een spannende tijd he. Wanneer hij komt is niet te pijlen, dus ook niet doen. Hij komt vanzelf wel een keer, dat is zeker, hahaha! Bij mij zei de vk destijds dat Quinn voorlopig nog niet zou komen, wat denk je, drie dagen later kwam hij dus, 16 dagen eerder. Heb geen idee wat te doen de laatste weken. Heb ik dus niet meegemaakt. Heb 2 dagen kunnen relaxen. Dat zowieso doen, lekker relaxen. Goed uitrusten, want je gaat zometeen een topprestatie leveren.
    Maarre, op de vloer slapen lijkt me niet echt verstandig. Kan je nog wel overeind komen na een nachtje op de vloer slapen? Zou al een topprestatie op zich zijn hahaha. Kan je niet op de bank slapen of een ergens een bed/stretcher lenen?
    Rust maar lekker uit, voor je het weet is de zwangerschap voorbij! Liefs, Bee

  • ieneminie85

    En oh ja, misschien kun je nog wat foto's gaan inplakken om je tijd vol te maken. dat heb ik gedaan!!

  • ieneminie85

    Ik ken dat. Bij iedereen zeggen ze altijd al 3 weken van te voren, komt nu snel dichtbij hè? Kan ieder moment gebeuren. Maar ik wilde me van te voren zo ingestellen op een week te laat en dan zou het op dat moment dus nog wel een maand kunnen duren. Maar als iedereen aan je hoofd zeurt is dat moeilijk vol te houden. Dan wordt je toch een beetje nieuwsgierig en ongeduldig. Toch was ik aan de ene kant ook wel blij met dit commentaar, want begon toch al een beetje met afscheid nemen van mijn buik. Terwijl ik anders misschien wel een beetje in paniek was geraakt "van niet nu al" als het wel eerder was begonnen. Maar toch maken die opmerkingen het er een stuk spannender op. Sterkte met die laatste loodjes en het zal voorlopig nog wel even duren.

  • bravo50

    Een tip om je bezig te houden: een bed ineens vijzen beneden. Je kunt met 38w toch niet op de vloer slapen? Lijkt me niet gezond voor je rug.
    Ergens een 1-persoonsbed lenen en die beneden zetten, wel zo comfortabel lijkt me!
    Succes!

  • LittleAngel83

    Hey meid! Het zal idd wel wennen zijn nu je weer thuis zit! Met die werkmannen over de vloer zul je je wrs niet meer vervelen want die zullen wel wat rommel maken! En heel fijn dat alles goed gaat meid! Mijn gyn zei ook dat ik een weekje overtijd zou gaan omdat ik met 36 weken nog geen ontsluiting had. Bij jou is er toch al een begin gemaakt hè! Ik ben benieuwd wanneer we gaan bevallen en wie er eerder gaat zijn! Alvast heel veel succes meid! x

  • 0ns11dewondertje

    spannend meid je wonder kan ieder moment komen s6 met de laatste loodjes en de bevalling

    liefs van mij

  • icebunny1978

    Hey,
    Nou inderdaad nog even geduld hebben he?
    Ik moest er vandaag toevallig nog aan denken hoe spannend de eerste periode voor je was. En nu is het al bijna zover dat je gaat bevallen. Jeetje wat vliegt de tijd.

    xxxxx

  • Miss-angellisch-mommy

    Nou meis een kleine opening dat is al een begin he. Het zegt helemaal niks je kan mij alsnog inhalen. Het kan zo opeens veranderen. Dat gek maken ken ik, hier hetzelfde verhaal. Moeder, schoonmoeder noem maar op iedereen heeft zijn voorspelling al klaar staan hihi. Als je actie wil daar beneden dan zou ik zeggen lekker gemeenschap hebben. Ik weet niet of je daar nu behoefte aan hebt maar t kan de weeen opwekken. Maar aam de andere kant, de kleine komt wanneer die dat wil.

    Vervelend zeg dat die mannen 5 dagen lang bij je over de vloer zijn en dan ook nog op de grond slapen. Het oopstaan lijkt me een heel gedoe. Kan je niet beter op de bank liggen met je matras?

    Nou meis nog eventjes volhouden he! Liefs