Here we go again

Och och, wat nog allemaal... Door mijn goede echo mocht ik stilaan weer wat actiever worden. Dus had ik gisteren avond met mijn ma afgesproken om 1 uurtje te gaan shoppen. Voor het eerst weer wat autorijden... zaaaalig. Deed me zoooo goed, leuke kleedjes aan het bekijken tot opeens... weer nat in mijn broek... NEE Hé... paar seconden later weer en meer... dus ik wist het: it's hapening again :-(. Vlug in een pashokje om te checken en jawel hoor: het liep er echt weer uit... beetje rood, zeker ook wat bruin... gelukkig heb ik sinds die eerste keer nu steeds wat maandverband mee dus kon ik meteen de "uitwendige schade" wat beperken ;-). Maar de fun was er wel af dus wij weer naar huis. Opnieuw een zware bloeding... 

Meteen weer gyn gebeld. Vond het zo naar voor me. Ik heb marginale placentaloslating en ik zal dit nu hoogstwaarschijnlijk heel de zwangerschap voorhebben. Moest weer meteen helemaal plat gaan liggen en afwachten. Om middernacht nog heel wat bloed verloren, vanmorgen bij opstaan ook, nu is het weer bijna niets meer. Om 16u straks mag ik weer naar de echo. Gisteren heb ik even echt gehuild. Door die goede echo en dat we nu 3maand ver zijn, heb ik 1 dag voor het eerst rustig kunnen (durven vooral) genieten van echt zwanger te zijn en hup, weer in de zorgen, weer plat op de bank... Ik besefte opeens dat ik nog een hele lange strijd zal moeten leveren om dat kleintje gezond op de wereld te zetten. Mentaal is dit echt zo zwaar... Eerst mk, dan die spannende weken met die bloedingen... wat nog? Ik heb wel het gevoel dat ons kleintje het nog goed stelt, maar het is telkens zo schrikken en toch is er weer onrust... (om nog maar over mijn werk te zwijgen want als dit zo gaat blijven doorgaan....is nog 6 maand hé). Nu ja, ik wil ALLES laten en doorstaan om dat kindje eind oktober in mn armen te hebben, geen enkele twijfel daaraan, maar makkelijk en vanzelf zal het zeker niet gaan... Vandaag heb ik mijn moed wel weer bij elkaar genomen, we blijven keihard vechten, NATUURLIJK... en als straks de echo goed is, dan is het gewoon maar zo hé. Hoop dat ik niet in ziekenhuis ga moeten blijven, soms doet gyn dat als je echt echt moet stilblijven... zal misschien toch maar een paar spulletjes meenemen in de auto straks. Mn ventje gaat natuurlijk mee, heeft zijn vergaderingen allemaal afgezegd deze namiddag, dus dat is fijn. Nou dames, ik hoop jullie vandaag weer goed nieuws te kunnen geven... tenzij ik in kliniek blijf eventjes ;-)

Groetjes vanop de bank (na die 9 maand zit ik daar noooit meer op, haha). 
XX

450 x gelezen, 0

reacties (0)


  • liek!

    Heel veel sterkte,

  • kroontje

    och jeetje zeg ik schrok wel even hoe gaat het nu hoe was de echo??

  • icebunny1978

    Hoe was de echo vanmiddag? Hoop zo dat alles goed is voor je.
    Ik denk aan je. xxxx

  • danika

    Veel sterkte meid, snap de teleurstelling en vooral angst maar dat gezonde kindje komt er vast en daar gaat het uiteindelijk toch om. Hoop dat ze je laten gaan....denk aan je meid!

  • bravo50

    jij zult bewijzen dat vrouwen wel degelijk het sterke geslacht zijn. En wat zijn 9 maanden platliggen tov de rest van je leven genieten van je kindje? Oh en na deze 9 maanden smijt je die zetel gewoon de deur uit! Je komt er wel doorheen. Groetjes!

  • ieneminie85

    Gossie zeg, wat een ingewikkelde zwangerschap gaat het zo worden zeg. En het is je zo gegund om onbezorgd te genieten. Hopelijk wordt het toch nog een beetje beter. Liefs en sterkte Sylvana

  • mommy-j

    Heel veel sterkte.................duim voor je dat het allemaal goed is.....xxx

  • chenelva

    pffff . wat een toestand meid , heel vervelend. ik weet niet wat te typen sorry...enige wat ik voor je hoop is dat alles goed gaat.dikke knuffel xxx

  • Caro~Kaatje

    wat vervelend zeg! Fijn dat je meteen een echo krijgt. Ik denk aan je!
    liefs, caroline

  • TamH

    Tjonge, het zit je niet mee meid. Ik krijg een beetje een deja-vu gevoel , want het lijkt haast synchroom te gaan met mijn zwangerschap deze ronde. Van miskraam, naar meerdere bloedingen naar..... Ik ga zo voor je duimen dat jij over de nodige maanden er net zo rond bij loopt als ik nu. Het gaat je niet in de koude kleren zitten, en het is een heel eind als het niet gaat zoals het moet gaan, maar hou de moed er in!

    Er wordt aan je gedacht!

  • boogscutter

    WAt naar weer zeg...!!!! Hoop dat alles goed is straks op de echo succes...!!! X

  • icebunny1978

    ow lieverd, wat naar. Ik hoop dat het meevalt, jeetje je was zo blij na de goed echo, nu dit weer. Heel veel sterkte. Ik denk aan je.

  • LittleAngel83

    Och meid toch!! Wat erg voor je meid!! Dat wordt weer platte rust op de zetel dus....wel heel goed van je dat je zo positief blijft hoor! Je zult dit allemaal snel vergeten zijn wanneer je in oktober je ukje in je armen hebt! ;-) Veel succes vanavond! xxx

  • Daisy Dee

    oh meisje toch wat schrikken weer! Nu je net weer wat gerustgesteld was gebeurt dit weer.. Ik ga voor je duimen dat de echo goed is!! heel veel sterkte en dikke kus

  • joni1980

    wow wat een verhaal weer. Schrok van je titel en dacht eerst: oef heb ik verkeerd begrepen, maar nee, je hebt weer een moeilijk moment (gehad)! Ik gun je zo een fijne zwangerschap meid. Het is oneerlijk dat jij zo'n strijd moet leveren. Hoop van harte dat dit de laatste bloeding was, of dat je er anders op de een of andere manier een methode voor vindt om ermee om te gaan....jees, waarom zwangerschap niet "gewoon" iets mag zijn waar je in feite vrij weinig van merkt he! En dan in oktober ineens die lieve beeb in je armen. Ik ga heel hard voor jou duimen en aan je blijven denken meid! Komt goed! Gelukkig heb je ook de steun van een lieve man.

    xxx