Wat lief van jullie om zo mee te volgen! Dus daarom schrijf ik gauw nog even een klein blogje...
Dus, vrijdag had ik mn NOD... ik had ook al een week heel veel buikkrampen (heb moeilijke darmen), dus ik weet soms niet goed meer wat ik nu precies daar beneden voel. Vrijdag wel 100 keer naar wc gegaan.. voel ik daar nu iets? snel gaan kijken: OEF nog niets.... en zo werd het zaterdag en had ik toch al mijn NOD overleefd! Dit weekend was ik veel rustiger, we hadden ook lekker veel te doen met vrienden, familie... zaterdag dus ook niets, gisteren ook niets... En zo zijn we opeens al maandag! Ik heb nog geen ong gevoel, dus nu begint het toch al wat spannender te worden hé :-). Mannetje is deze morgen opeens nog naar duitsland vertrokken voor twee dagen en ik begin te denken om morgen misschien even te testen... Als ie dan 's avonds laat weer thuis komt, kan ik hem misschien een heeeeeeeeel leuke verrassing geven ;-).
Maar ergens twijfel ik nog: ik had al eerder een vals neg test na 1 week (!) overtijd... en ALS het nu raak is, zou ik dolgraag meteen een pos test in handen willen hebben!
Ik ga het gewoon impulsief beslissen denk ik... Jullie horen er zeker meer over... en als het stil blijft, dan heb ik gewoon nog niet getest!
ZOU HET? :-)
reacties (0)