Heb het helemaal gehad

Lieve Dinnetjes,

Ten eerste dank jullie wel allemaal die met mij mee hebben geleefd n.a.v. de laatste blog over mijn campingbedje.

Helaas gaat het bedje echter niet in gebruik worden genomen. Vanochtend bij het bellen naar de IVF kliniek is aangegeven dat geen van mijn beide cryo's het ontdooien hebben overleefd. Dus deze poging is voorbij met welgeteld 1 embryootje dat het had overleefd, maar die het bij mij niet heeft overleefd. Ik kan me nog herinneren dat ik bij het gesprek met de arts had gevraagd wat de kans was dat geen van beide cryo's goed uit de vriezer kwam en die kans was niet zo groot. Maar ik krijg het natuurlijk voor elkaar om die kans wel de treffen.

Ik vond het mens dat ik aan de telefoon had ook een muts: ze gaf aan dat ik misschien een gesprek met de IVF arts zou krijgen, misschien bij de ongesteldheid een nieuwe poging kon starten (hoezo misschien? Dat moet ik toch niet zelf gaan verzinnen of ik een arts moet zien of niet??) en ik moest zelf vragen of ik moest stoppen met de medicatie (ja dus).

Jullie merken het wel, ik ben BOOS, ik ben teleurgesteld en ik zie het hele circus niet meer zitten. Alle moeite vanaf juli (= start IVF) en het resultaat is nul komma nix! (sorry voor iedereen die al veel langer bezig is, ik weet dat ik niet moet zeuren, maar ik heb mezelf even niet in de hand). Ik ben verdrietig en ik heb het gevoel dat het bij mij nooit zal lukken, dat ik nooit een eigen kindje zal kunnen voelen groeien en nooit mijn eigen babietje zal vasthouden. Misschien moet ik maar een staatslot kopen, gezien mijn "talent" voor het uitkienen van onwaarschijnlijke kansen.

Nou, ik ga maar even verder "piepen & miemelen" achter de compu op m'n werk en kan niet wachten tot ik thuis mag gaan janken. xxx van Solange

388 x gelezen, 0

reacties (0)


  • spuit11

    Lieve Solange,
    Wat een $^$& nieuws zeg! ik probeer een prive bericht achter te laten maar krijg telkens een foutmelding. Maar ik blijf proberen.
    X

  • caroline1975

    Lekker thuis uithuilen. Ik weet daar een hele goede film voor; Hachiko; a dog's story.
    Ik hield niet meer op met huilen.
    Veel sterkte.

  • Si78

    Arme schat, ik leef zo met je mee! Ik weet zo goed hoe je je voelt! Niet dat van die ivf maar wel dat het gewoon maar niet wil lukken! Ik ben ook al 2,5 jaar bezig zonder resultaat dus de frustratie en het verdriet ken ik heel goed. Meid ik wil je heel veel sterkte wensen en dan maar snel de moed weer bij elkaar rapen voor een volgende poging! Ik denk aan je,
    liefs

  • mama-happinez

    BHA, het is soms zo ontzettend moeilijk om positief te blijven, straks effe goed huilen dat lucht hopelijk even op!

  • bo 1

    Och meissie wat naar dat je je zo voelt en ik snap heel goed dat je boos en verdrietig bent.en inderdaad knap dat je toch nog werkt
    lieverd sterkte en vanuit hier een dikke knuf.

  • miracle-mommy

    he gatver wat een rotnieuws weer voor jou!! wat een kl*tezooi.... en wat wordt je weer slecht geholpen door die assistent.... ow meid het is je zoooo gegund! dikke knuffel!!

  • ElianoEnThiago

    Sterkte meid! Het is normaal dat je boos en verdrietig bent hoor als je nou een paar maanden er mee bezig bent of al jaren.