hallo allemaal,
vandaag dag 32 van me cyclus na me * miskraam* 8 feb 2012 weer ongesteld geworden pff schrok ervan en dacht rond eind maart ongeveer maar toch eerder!
ben blij me lichaam toch weer goed werkt en normalen cycus heb!
dus maandag zh bellen voor uitgangs echo en dan maandag avond op dag 3 weer beginnen met hormoonspuiten en hopelijk snel weer aan mag tellen volgende maand maar ga er niet vanuit hoor en mss wel weer paar maanden kan duren!
maar weet wel dat het kan nu!!
en helaas niet mocht zijn en ga er weer voor deze maand!
verders gaat het wel met me en na de mk ook weer gewerkt en zo die week erna en was een hel de 1e dag maar daarna ging het wel en onder de mensen moeilijk vond!
maar week daarna de griep kreeg en nu ik weer beter ben na de griep gaat het beetje raar maar waar beter met me lichamelijk en geestelijk!
2 weken ziekte wet gezeten pff maar voel me wel wat beter nu dan daarvoor en kan er weer tegen aan en wel ben ik niet veel online en contakten nog wat laat wat het is maar komt goed en op me werk ging het ook al weer wat beter afgelopen week!
dus ben er weer zo nu en dan met een blog :)
denk aan jullie en s6 en zo!
fijn weekend
reacties (0)